موضوعات در حال بررسی
وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور درخواست «اصلاح ماده (3) آیین نامه اجرایی قانون جلوگیری از خرد شدن اراضی کشاورزی و ایجاد قطعات مناسب فنی و اقتصادی» را به هیئت دولت ارائه نمودند.
پیشنهاد  معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری درخصوص توسعه تشکیلاتی سازمانی توسط سازمان تعزیرات حکومتی در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت در حال بررسی است.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهاد الحاق یک تبصره به ماده (3) قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین-مصوب 28 اسفند 1373 مجلس شورای اسلامی- موضوع معافیت دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از پرداخت کلیه هزینه های دادرسی را به هیئت دولت ارائه نمود.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد تخریب و تجدید بنای ساختمان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل را به دلیل فرسوده و غیر قابل استفاده بودن به هیئت دولت ارائه نمود.
با توجه به تحولات اخیر در بازار اجاره و نیاز به مداخله دولت برای حمایت از مستأجرین، وزارت راه و شهرسازی خواستار الحاق یک ماده و چند تبصره به قانون روابط مؤجر و مستأجر -مصوب1376- شده است.
وزارت صنعت، معدن و تجارت لایحه پیشنهادی اصلاح ساختار و مقررات حاکم بر سازمان توسعه تجارت ایران را ارائه کرد.
معاونت حقوقی ریاست جمهوری درخواست وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری 8/ 11 هکتار از زمینی در شهرستان خوی، استان آذربایجان غربی برای احداث پایانه مرزی رازی را تایید کرده و به هیئت وزیران ارجاع داده است.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعرفه خدمات پرستاری در منزل در سال 1397 را برای تصویب هیئت وزیران به هیئت دولت ارائه نمود.
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری مجوز برگزاری نشست اقتصاد سبز با تاکید بر نقش زنان و معیشت پایدار در منطقه اکو و هم چنین، کارگاه آموزشی اقتصاد سبز در چارچوب ریو+ 20 برای زنان را به طور همزمان درخواست کرد.
وزارت راه و شهرسازی درخواست کسب مجوزهای لازم برای میزبانی هفتمین اجلاس وزرای مسکن و شهرسازی کشورهای آسیا-اقیانوسیه را به هیئت دولت ارائه نمود.
941 - 950 of 1134
جلسات کمیسیون