موضوعات در حال بررسی
معاونت حقوقی رئیس جمهور طی پیشنهادی به دولت، خواستار واگذاری بخشی از اراضی واقع در روستای تیاب شهرستان میناب در استان هرمزگان به منظور احداث سالن ورزشی شده است.
معاونت حقوقی رئیس جمهور در راستای حمایت از حقوق، منافع و مصالح بزه دیده و جبران و ترمیم هرچه مؤثرتر خسارت های وارد شده به وی، پیش نویس «لایحه عدالت ترمیمی» را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به دولت ارایه کرده است.
معاونت حقوقی رئیس جمهور درخواست شهرداری سربیشه درخصوص واگذاری اراضی جهت احداث كارخانه آسفالت را به هیئت دولت ارائه نموده است.
باتوجه به درخواست شهرداری فردیس استان البرز مبنی بر خرید ساختمان برای مناطق شهرداری مذکور از طریق ترک تشریفات مناقصه، وزارت کشور موضوع را جهت سیر مراحل بررسی به هیئت دولت ارائه نموده است.
سازمان برنامه و بودجه کشور با هدف توانمندسازي و حمايت از شركت هاي پيمانكار و خدمات مشاوره، بخصوص پيمانكاران بخش خصوصي و كمك به ماندگاري آنها ، پیشنهاد اصلاح آيين نامه طبقه بندي و تشخيص صلاحيت پيمانكاران را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت کشور به منظور امکان استفاده از تجربه شهردارانی که دارای سوابق مدیریتی در سمت شهردار بوده ولی به دلیل عدم دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط، فعالیت آنها در سمت شهردار میسر نمی باشد، پیشنهاد اصلاح «آیین نامه اجرایی احراز تصدی سمت شهردار» را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به دولت ارایه کرده است.
سازمان حفاظت محیط زیست متن پیشنهادی مربوط به ايجاد مركز هماهنگي و ارزيابي احياي درياچه اروميه را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت نیرو دستورالعمل اجرایی بند (ی) تبصره (15) قانون بودجه سال 1400 کل کشور،‌ موضوع تحویل سوخت صرفه‌جویی شده یا حواله آن به سرمایه‌گذاران نیروگاه های تجدیدپذیر تا سقف 25 هزار میلیارد ریال جهت فروش یا عرضه در بورس انرژی را تهیه و به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای احکام مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و قانون برنامه ششم توسعه، پیشنهاد تأمین اعتبارات لازم برای بهره مندی ایثارگران معزز و خانواده های ایشان از امتیازات مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران را جهت بررسی و تصویب، به دولت ارایه کرده است.
وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست صدور مجوز سرمايه‌گذاري در طرح احداث واحد پالايشگاه گياهان دارويي توسط سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران در شهرستان اليگودرز استان لرستان را به هیئت دولت ارائه نموده است.
71 - 80 of 988
جلسات کمیسیون