موضوعات در حال بررسی
معاونت حقوقی رئیس جمهور درخواست شهرداري تهران (سازمان بهشت زهرا(س)) براي واگذاري زمين جهت احداث آرامستان را پس از طی مراحل بررسی و کارشناسی حقوقی، جهت سیر مراحل تصویب به هیئت دولت ارائه نموده است.
بنابر ضرورت بروزرسانی قانون پستی و نیز با هدف تنقیح قوانین مرتبط با خدمات پست جمهوری اسلامی ایران، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش نویس لایحه خدمات پستی جمهوری اسلامی ایران را تدوین و به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی لایحه رتبه بندی مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را به هیئت دولت ارائه نموده است.
به منظور دستيابي به اهداف توسعه اي كشور در حوزه صنايع دريايي و تغيير پارادايم توسعه صنعتي به سمت توسعه دريا محور، وزارت صنعت، معدن و تجارت لایحه اصلاح قانون توسعه و حمايت از صنايع دريايي را تدوین و به هیئت دولت ارائه نموده است.
باتوجه به عدم امکان مصرف وجوه عمومی بابت تملک دارایی های سرمایه ای در ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی لایحه الحاق این ستاد به قانون فهرست نهادها و موسسات عمومی غیردولتی را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت راه و شهرسازی طی پیشنهادی، خواستار احداث ساختمان اداری جدید برای سازمان هواپیمایی کشوری از محل فروش ساختمان خریداری شده برای این سازمان توسط شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران شده است.
باتوجه به ابلاغ قانون ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری-صنعتی و ایجاد 13 منطقه ویژه اقتصادی، دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد پیش نویس مربوط به تخصیص بودجه و اعتبار جهت راه اندازی این مناطق جدید را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت صنعت، معدن و تجارت باتوجه به لزوم دسترسی به ذخیره توده 3 جنوبی منطقه گل‌گهر به منظور تأمین پایدار سنگ‌آهن کارخانجات کنسانتره احداثی در این منطقه، پیشنهاد اصلاح تصمیم نامه و تصویب نامه مربوط به این موضوع را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اطلاعات، مطابق روال مرسوم و به استناد تبصره (49) قانون بودجه سال 1364 کل کشور، متن پیشنهادی مربوط به هزينه خدمات ثبت نام آزمون هاي سازمان سنجش كشور در سال 1401 را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تأمين منابع مالي مورد نياز تكميل تعداد 38 پروژه فرهنگي-ورزشي كارگران در 22 استان، پیش نویس پیشنهادی را به هیئت دولت ارائه نموده است.
101 - 110 of 971
جلسات کمیسیون