کد خبر: 8171
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 اسفند 1399 - 15:00
نوع مصوبه: تصویب نامه
شماره مصوبه: 58075/149630
تاریخ ابلاغ: 1399/12/18
معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه مربوط به تعیین تکلیف و پرداخت فوق العاده سختی کار کارمندان صنعت آب و برق را برای اجرا به سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت نیرو ابلاغ کرد.
ابلاغ مصوبه مربوط به فوق العاده سختی کار کارمندان صنعت آب و برق

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه 13 اسفند 1399 به پیشنهاد وزارت نیرو و به استناد بند (3) ماده (68) قانون مدیریت خدمات کشوری درخصوص پرداخت فوق العاده سختی کار کارمندان صنعت آب و برق تصمیم گیری کرد.

 بر اساس این تصمیم، فوق العاده سختی کار و کار در محیط های غیرمتعارف با رعایت سقف و ضوابط تعیین شده در بند فوق و براساس دستورالعمل مصوب وزیر نیرو به کارمندان شاغل در مشاغل دارای شرایط مقرر در بند یاد شده در وزارت نیرو و شرکت های دولتی زیرمجموعه آن قابل پرداخت است.

به موجب این بند، فوق العاده سختي كار و كار در محيط هاي غيرمتعارف نظير كار با اشعه و مواد شيميايي، كار با بيماران رواني، عفوني و در اورژانس و در بخش هاي سوختگي و مراقبت هاي ويژه بيمارستاني تا یک هزار امتياز و در مورد كار با مواد سمي، آتش زا و منفجره و كار در اعماق دريا، امتياز ياد شده با تصويب هيئت وزيران تا سه برابر قابل افزايش خواهد بود.

downlod
آخرین اخبار