کد خبر: 5604
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 مهر 1398 - 09:28
نوع مصوبه: تصویب نامه
تاریخ ابلاغ: 1398/07/07
شماره مصوبه: 56992/84370
مصوبه دولت، در خصوص تعیین شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان مرجع داوری در اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر ۱۶ قرارداد طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران ابلاغ شد.

شورای‌عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان مرجع داوری ۱۶ قرارداد انتخاب شد

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» براساس تصمیم هیئت وزیران در جلسه  ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ارجاع اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد‌های مربوط به طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای‌عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در قرارداد‌های زیر مجاز است:

۱- شرکت فاطر کوثران جنوب و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در ارتباط با پیمان احداث سالن (۶۰۰۰) نفری کرج.

۲- شرکت نیماساز ماهان و اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در ارتباط با پیمان‌های:

الف- احداث سکوی تماشاچیان مجموعه ورزشی زاگرس شهرستان مریوان.

ب- احداث استخر سرپوشیده مجموعه ورزشی شهرستان کامیاران.

۳- شرکت تبرزین صنعت و سازمان قطار شهری اصفهان و حومه در ارتباط با پیمان عملیات اجرایی روسازی تونل و ایستگاه های مسیر حدفاصل ایستگاه سی و سه پل تا انتهای توقفگاه دفاع مقدس.

۴- شرکت سامان بیس و سازمان قطار شهری کرج و حومه در ارتباط با پیمان طرح و ساخت زیرگذر ایستگاه محمدشهر در تقاطع آزادراه تهران – کرج – قزوین و زیرپروژه های وابسته به ایستگاه یادشده.

۵- شرکت رهیاب محور نوین و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در ارتباط با پیمان راه دسترسی به معادن سولفات سدیم طبس.

۶- شرکت عمراب و شرکت آب و فاضلاب تهران در ارتباط با پیمان طرح، تهیه و ساخت تصفیه خانه هفتم آب تهران به روش مهندسی، تدارک و ساخت (E.P.C).

۷- شرکت عمراب و شرکت آب منطقه ای تهران در ارتباط با پیمان احداث تصفیه خانه ششم آب تهران.

۸- شرکت شیمبار و شرکت آب منطقه ای مرکزی در ارتباط با پیمان های:

الف- خرید، حمل و باراندازی تجهیزات مکانیکی و الکتریکی و سامانه پایش (سیستم کنترل) مورد نیاز ایستگاه‌های تلمبه‌زنی (پمپاژ)، آبگیر و مخزن متعادل کننده طرح انتقال آب از سد مخزنی کمال صالح به منطقه اراک.

ب- تأمین و نصب تجهیزات باقی مانده ایستگاه‌های تلمبه‌زنی (پمپاژ) خط انتقال از سد کمال صالح به منطقه اراک.

۹- شرکت فن آوری نوین نیرو و شرکت سهامی آب منطقه ای کرمانشاه در ارتباط با پیمان تهیه و نصب تجهیزات هیدرومکانیکی و الکتریکی سد آناهیتا (کبوتر لانه).

۱۰- شرکت کیاوش سازه گلستان و شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان در ارتباط با پیمان‌های:

الف- مجتمع آبرسانی تقی آباد.

ب- مجتمع آبرسانی انقلاب شهرستان آزادشهر.

۱۱- شرکت مقدم سازه بیرجند و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند در ارتباط با پیمان اجرای عملیات ابنیه، تأسیسات مکانیکی و برقی بخش (بلوک) زایمان و فوریت های پزشکی (اورژانس) بیمارستان شفای بشرویه.

۱۲- شرکت زمرد بنای قزوین و اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در ارتباط با پیمان‌های:

الف- طرح تکمیل مرکز توانبخشی جهان آباد قزوین.

ب- طرح تکمیل عملیات ساختمانی و تأسیسات مجتمع توانبخشی جهان آباد قزوین.

۱۳- شرکت توسعه راه و ابنیه جنوب و اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان در ارتباط با پیمان ادامه احداث کمربندی آران و بیدگل.

۱۴- شرکت آرمان پژمان سنندج و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کردستان در ارتباط با  پیمان احداث و تجهیز کانون زبان سنندج.

۱۵- شرکت مهندسین مشاور پردیسان سازه طراحان و شهرداری قم در ارتباط با قرارداد خدمات مشاور کارفرمای خط اِی (A) قطار شهری قم.

۱۶- شرکت پاراوان گستر شمال و اداره کل دادگستری استان ایلام در ارتباط با پیمان احداث مجتمع قضایی شماره (۲) ایلام.

 

downlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف