کد خبر: 4652
تاریخ انتشار: يکشنبه 11 فروردين 1398 - 12:11
نوع مصوبه: تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
تاریخ ابلاغ: 1398/01/07
شماره مصوبه: 55430/634
وزیران عضو کمیسیون لوایح مجوز واگذاری ۱۵ هکتار از پلاک ثبتی ۱۱۴۸۱ اصلی بخش ۵۶ شهرستان بافق استان یزد را برای احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت بافق تصویب کرد.

مجوز واگذاری حق استفاده از یک پلاک ثبتی برای احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت در شهرستان بافق استان یزد

به گزارش « پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»  با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷، حق بهره‌‏برداری از ۱۵ هکتار از اراضی پلاک ثبتی ۱۱۴۸۱ اصلی، واقع در بخش ثبتی ۵۶ شهرستان بافق، استان یزد، جهت احداث پست (۴۰۰) کیلوولت بافق در اختیار وزارت نیرو (شرکت برق منطقه‌ای یزد) قرار می‏‌گیرد.

 این مجوز جهت استقرار، اجرا و بهره‏‌برداری از محدوده مطابق طرح مصوب، معتبر است. پس از رفع نیاز از طرح یادشده و پایان دوره بهره‏‌برداری، تداوم وضع ید و بهره‏‌برداری فاقد مجوز قانونی است و سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور مکلف به اقدام طبق قانون است.

 سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور (نماینده دولت در حفظ حقوق مالکیت عمومی بر انفال) مسئول نظارت بر بهره‌برداری از محدوده مطابق طرح مصوب می‏‌باشد.

در طول مدت اجرا و بهره‏‌برداری از طرح، وزارت نیرو (شرکت برق منطقه ای یزد) مسئولیت حفظ و نگهداری از محدوده طرح را با هماهنگی نماینده دولت (سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور) بر عهده دارد.

downlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف