کد خبر: 1513
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 اسفند 1395 - 17:30
>>
در جلسه امروز هیئت دولت (یکشنبه اول اسفند 1395)
دکتر روحانی از ریاست مجلس شورای اسلامی، هیئت رییسه و نمایندگان مجلس که با اعتماد مجدد به وزیر راه و شهرسازی استمرار خدمات ارزنده ­ای که در این وزارت انجام شده است را فراهم نمودند، تشکر کرد و...
دکتر روحانی:امیدوارم حاصل این استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه و سرعت در اجرای سیاست­ های وزارت راه و شهرسازی باشد.

جلسه هیئت دولت بعدازظهر امروز به ریاست حجت ­الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس­ جمهوری برگزار شد.

رییس ­جمهور در ابتدای جلسه، با اشاره به استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: استیضاح، حق قانونی مجلس است و امیدوارم حاصل این استیضاح هماهنگی بیشتر بین دو قوه و سرعت افزون­ تر در اجرای سیاست­ های وزارت راه و شهرسازی برای خدمت به مردم باشد.

دکتر روحانی از ریاست مجلس شورای اسلامی، هیئت رییسه و نمایندگان مجلس که با اعتماد مجدد به وزیر راه و شهرسازی استمرار خدمات ارزنده ­ای که در این وزارت انجام شده است را فراهم نمودند، تشکر کرد و اعضای دولت را به تقویت ارتباط و تعامل گسترده­تر با نمایندگان ملت توصیه نمود.

وی راه پیشرفت و تعالی کشور را در همدلی، هماهنگی و اتحاد نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی دانست و این اتحاد را عامل مهمی در شکست افراطی ­گری عنوان کرد.

رییس­ جمهور اعتماد مجلس شورای اسلامی را نقطه روشن شرایط سیاسی کشور و نشانه ­ای از عملکرد همدلانه مجلس و تعامل نزدیک­تر دولت و مجلس برشمرد و بر ضرورت تقویت این همبستگی تأکید کرد.

دکتر روحانی همچنین از تلاش­ های وزیر نیرو و همکاران ایشان در ترمیم مشکلات ناشی از بارندگی­ های اخیر در حوزه آب و برق تشکر کرد و بر پیشگیری از وقوع قطع آب و برق و مضاعف کردن تلاش ­ها بویژه در استان خوزستان توصیه نمود.

در ادامه جلسه، هیئت وزیران با پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی مبنی بر صدور مجوز امضای موافقت نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی«نوردوز – مغری» موافقت کرد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف
آخرین اخبار