امور دولت
عضویت جناب آقای غلام رضا سلیمانی به عنوان عضو موظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ماکو به مدت سه سال جایگزین جناب آقای حسین فروزان.
هیئت وزیران با اختصاص اعتبار به سازمان مدیریت بحران کشور درارتباط با سانحه سقوط هواپیمای متعلق به شرکت آسمان در ارتفاعات کوه دنا موافقت کرد.
مصوبه
هیئت وزیران به منظور تحقق مأموریت‌های پیش‌بینی نشده و جبران بخشی از کسری‌های اجتناب‌ناپذیر کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی و واحدهای استانی مربوط جهت رسیدگی به پرونده‌ها و هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر اعتبار لازم را در اختیار وزارت دادگستری قرار داد.
مصوبه
هیئت وزیران با اختصاص اعتبار بابت هزینه­ های اضطراری و جبران خسارات ناشی از زلزله استان کرمان موافقت کرد.
مصوبه
هیئت وزیران با افزایش سرمایه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از محل اندوخته احتیاطی موافقت کرد.
مصوبه
هیئت وزیران اعتبار لازم را به منظور اجرای پروژه­ های پیشگیرانه و واپایش (کنترل) سیلاب و تأمین منابع آب (کشاورزی، شرب و غیره) و علاج­ بخشی سد بیدواز اسفراین در استان خراسان شمالی در اختیار دستگاه­های اجرایی ذی­ربط استان یادشده قرار داد.
مصوبه
هیئت وزیران تصویب نامه موضوع تعیین بندر کاسپین به عنوان مرز رسمی را تصویب کرد.
مصوبه
موافقت هیئت دولت با صدور ضمانتنامه های مربوط به موافقتنامه مالی فیمابین نظام بانکی کشور و موسسه مالی سیتیک تراست چین توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی
هیئت وزیران اعتبارات لازم را به منظور واپایش (کنترل) و مقابله با آفت مگس مدیترانه­ ای برای جلوگیری از خسارات وارده به باغات استان یزد، در اختیار دستگاه­های اجرایی ذی­ربط استان یادشده قرار داد
مصوبه
هیئت دولت با تغییر نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت در هیئت حمایت از صنایع موافقت کرد
مصوبه