از تاريخ:
تا تاریخ:
شماره قانون:
عنوان:
تاریخ ارسال لایحه:
رئیس جمهور در اجرای اصل (۱۲۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران "قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور" را برای اجرا ابلاغ نمود.
رئیس جمهور نظر تفسیری مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به مواعید مندرج در «قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور» را برای اجرا به دستگاه های ذی‌ربط ابلاغ نمود.
رئیس جمهور لایحه «اصلاح تبصره (۱) بند (ب) ماده (۵۲) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (۲)» درخصوص تأمین مالی طرح های مربوط به افراد ایثارگر از محل منابع صندوق توسعه ملی را برای سیر مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
رئیس جمهور لایحه «پروتکل ارزیابی اثرات زیست محیطی فرامرزی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر» را برای سیر مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
رئیس جمهور لایحه «موافقت‌نامه حمل و نقل هوایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری صربستان» را برای سیر مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
رئیس جمهور قانون الحاق موادی به قانون نحوه اجرای اصل چهل و نهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را به برای اجرا به وزارت دادگستری و قوه قضاییه ابلاغ کرد.
دکتر حسن روحانی قانون «موافقت نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه به نمایندگی از سازمان ملل متحد درباره تأسیس مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا» را برای اجرا به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ کرد.
رئیس جمهور قانون تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون شوراهای حل اختلاف را برای اجرا به وزارت دادگستری و قوه قضاییه ابلاغ کرد.
رئیس جمهور قانون الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری-صنعتی چابهار را جهت اجرا به دستگاه‌های ذی‌ربط ابلاغ کرد.
رئیس جمهور قانون «شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی» را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.
    1 صفحه