از تاريخ:
تا تاریخ:
شماره لایحه:
عنوان:
تاریخ ارسال لایحه:
هیئت وزیران اصلاحیه لایحه ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری – صنعتی و دوازده منطقه ویژه اقتصادی را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال نمود.
 هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت اموراقتصادی و دارایی"لایحه موافقت‌نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی درمورد مالیات‌های بر درآمد به انضمام پروتکل الحاقی" به مجلس شورای اسلامی ارسال نمود.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی،  لایحه اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال نمود.
لایحه «ساماندهی تعهدات دانش آموختگان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی» در جلسه اول مهر ۱۳۹۷ هیئت دولت تصویب و برای طی مراحل قانونی راهی مجلس شد.
براساس قانون تفسیر بند (هـ) تبصره (۱) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور، شرکت ملی نفت ایران موظف به تأمین مواد اولیه قیر (VB) مورد نیاز دستگاه‌های اجرائی شد.
قانون «حفاظت و بهره‌برداری از منابع ژنتیکی کشور» که به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی در هیئت وزیران تصویب شده بود، پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی و تایید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط دکتر حسن روحانی ابلاغ شد.
رییس جمهور لایحه "الحاق یک تبصره به ماده (۵) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور" را که به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس‌جمهور در جلسه ۱۸ /۶ /۱۳۹۷ هیئت وزیران به تصویب رسیده بود را جهت طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
رییس جمهور قانون اصلاح قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان را به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
لایحه موافقت‌نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه به نمایندگی از سازمان ملل متحد درباره تأسیس مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا" که به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور در هیئت وزیران به تصویب رسیده است، برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
رییس جمهور، لایحه درآمدهای پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را جهت طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال نمود.
    1 صفحه