وزارت آموزش و پرورش درخواست اختصاص سهم اعتبار پیش‌بینی شده در قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران برای ایمن‌سازی فضا‌های آموزشی و پرورشی را به هیئت دولت ارائه کرده است.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهاد تعیین هزینه خدمات ثبت نام دریافتی از داوطلبان شرکت در آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور و مرکز آزمون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۹ را به دولت ارائه نموده است.
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران درخواستی را برای "دریافت عوارض فوب کالا در مرحله ترخیص" به هیئت وزیران ارائه کرده است.
وزارت آموزش و پروزش آیین اجرایی بند (۳) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی را به دولت پیشنهاد داده است.
معاونت حقوقی رئیس جمهور درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص صدور مجوز فروش یک قطعه زمین واقع در استان همدان برای پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان اداره کل استانی این وزارت را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسته پیشنهادی را برای حمایت از کارآفرین پیشرو با هدف حمایت از فعالیت‌های نوآورانه و دستیابی به بازار‌های بین المللی به هیئت وزیران ارائه کرده است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد اصلاح آیین‌نامه اجرایی ماده (۶) قانون «الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت» با موضوع ضمانت‌نامه دولتی برای قرارداد‌های منعقده در قالب روش «ساخت، مالکیت و بهره‌برداری» را به هیئت وزیران ارائه است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد اصلاح آیین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی، سیاحتی، جهانگردی و زیارتی را به دولت ارائه نموده است.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست صدور مجوز لازم جهت قرارگیری سازمان اورژانس کشور در طرح نوسازی حمل و نقل جاده‌ای را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
سازمان اداری و استخدامی کشور پیشنهاد استقرار ادارات کل حوزه جنوب در شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان را ارائه نموده است.
جلسات کمیسیون