وزارت تعاون، کار و رفاع اجتماعی، آیین نامه اجرایی جزء (۱۰) بند (الف) ماده (۲۷) قانون برنامه ششم توسعه با موضوع بخشودگی سود و جرایم تسهیلات پرداخت شده به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور جهت بازسازی اماکن مسکونی مناطق روستایی آسیب دیده از حوادث طبیعی و غیر مترقبه را برای تصویب هیئت وزیران پیشنهاد داد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران با عنایت به اینکه دوره چهار ساله آزمایشی اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در تاریخ 2 /10 /1395 به اتمام خواهد رسید، متن لایحه اصلاحی قانون یاد شده را...
سازمان برنامه و بودجه اعلام نموده که این سازمان با همکاری دستگاههای ذیربط ضمن مطالعه و آسیب شناسی سیاستهای اعمال شده در کشور در زمینه تأمین مسکن گروههای کم درآمد با استفاده از تجارب موفق جهانی اقدام به تهیه برنامه­‌ای برای ایجاد حرکتی جدید در این حوزه نموده است.
به موجب تصویب نامه شماره 200634/ت 48619 هـ مورخ 12 /10 /1391، سنوات خدمت دولتی شاغلین موضوع تبصره(5 ) ماده واحده قانون تشکیل سازمان آموزش و پرورش استثنایی- مصوب 1369- به مدت پنج سال از لحاظ بازنشستگی به میزان شش سال محاسبه می شود.
تأمین آب شرب و بهداشتی از جمله اساسی ترین و مهم ترین زیرساختهای کشور بوده و به عنوان یکی از اصول و پایه های رشد و تحول اقتصادی، رفاه و آسایش عمومی قلمداد می گردد.
در تبصره (3) ماده (7)قانون جامع حمایت از حقوق معلولان سازمان بهزیستی کشور مجاز شده است "صندوق فرصتهای شغلی معلولان و مددجویان بهزیستی" را در قالب اعتبارات مصوب خود ایجاد و "اساسنامه" آن را به تصویب هیأت وزیران برساند.
صندوق حمايت و بازنشستگي آينده ساز که يکي از صندوق هاي بازنشستگي کشور و با عمر 39 ساله مشغول به فعاليت مي باشد، تعدادي از کارکنان سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و شرکت هاي آن سازمان را تحت پوشش و حمايت بازنشستگي خود قرار داده است.
قانون حمايت صنعتي و جلوگيري از تعطيل كارخانجات كشور مصوب 1343 ، "آیین نامه اجرایی این قانون به وسیله وزارتخانه های اقتصاد و کار و خدمات اجتماعی با موافقت وزارت دادگستری تهیه و...
جلسات کمیسیون