از تاريخ:
تا تاریخ:
کد پیشنهاد:
عنوان:
تاریخ ثبت پیشنهاد:
واحد رسیدگی کننده:
وزارت صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از گسترش پدیده قاچاق پیشنهاد تخفیف ۱۵ درصدی سود بازرگانی برای کالاهای وارداتی از مرز باشماق را به هیئت وزیران ارائه کرده است.
معاونت حقوقی رئیس جمهور درخواست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (پارک علم و فناوری استان ایلام) درخصوص صدور مجوز لازم جهت تغییر بهره‌بردار یک پلاک ثبتی واقع در استان ایلام، از وزارت کشور (استانداری ایلام) به آن وزارت را برای سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت دولت ارائه نموده است.
معاونت حقوقی رئیس جمهور درخواست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص صدور مجوز لازم جهت تغییر بهره‌بردار چندهزار متر مربع از یک پلاک ثبتی واقع در استان ایلام، از وزارت کشور به آن وزارت برای احداث مجتمع فرهنگی را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت دولت ارائه نموده است.
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواستار صدور مجوز خروج موقت آثار نمایشگاهی به منظور برگزاری نمایشگاهی با عنوان «ملاقات پارس با سیلا» در کره جنوبی شده است.
سازمان ملی استاندارد ایران با همکاری وزارت‌خانه‌های نفت و نیرو، اصلاحیه آیین‌نامه اجرایی ماده (۲۶) قانون «اصلاح الگوی مصرف انرژی» را جهت سیر مراحل بررسی و تصمیم گیری هیئت وزیران ارائه نموده است.
وزارت راه و شهرسازی، مجوز برگزاری چهاردهمین گردهمایی بین المللی سواحل، بنادر و سازه­‌های دریایی (ICOPMAS ۲۰۲۰)  را از هیئت وزیران درخواست نموده است.
وزارت آموزش و پروزش آیین اجرایی بند (۳) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی را به دولت پیشنهاد داده است.
درخواست تعویق سه ساله مصوبه جایگزینی موتور‌های دوزمانه قایق‌های صیادی و تفریحی جدید بنزینی با موتور‌های چهارزمانه از سوی وزارت کشور جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه شده است.
براساس متن پیش نویس لایحه پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی در صورتی که مدت قرارداد اجاره از دو سال کمتر نبوده و همچنین افزایش اجاره بها بیشتر از نرخ رشد اجاره بهای اعلامی از سوی «کمیته ملی تعیین نرخ افزایش اجاره بها» نباشد، موجرین در طول مدت اجاره از ۱۰۰ درصد مالیات بردرآمد املاک معاف می‌شوند.
وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست صدور مجوز لازم جهت معاوضه یک باب ساختمان سازمان این وزارت در شهر بندرعباس استان هرمزگان با یک مورد ساختمان شرکت شهرک‌های صنعتی واقع در این شهر را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
    1 صفحه