از تاريخ:
تا تاریخ:
کد پیشنهاد:
عنوان:
تاریخ ثبت پیشنهاد:
واحد رسیدگی کننده:
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهاد اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون مربوط به ورود و اقامت اتباع خارجه در ایران و افزودن یک تبصره به‏ منظور تسهیل در ورود و خروج دانشجویان خارجی دارای پروانه اقامت معتبر را به دولت ارائه نموده است.
وزارت نیرو به منظور تسریع در واگذاری بلاعوض اراضی به منظور اجرای طرح‌های ملی و استانی دستگاه‌های اجرایی پیشنهاد کرده است تا سازوکار لازم در مقررات ماده (۸) اصلاحی آیین‌نامه مستندسازی و تعیین بهره‌بردار اموال غیرمنقول دستگاه‌های اجرایی مورد عمل قرار گیرد.
معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهور لایحه پیشنهادی اصلاح ماده (۶۳۰) و بند (ث) ماده (۳۰۲) قانون مجازات اسلامی با موضوع اصلاح مجازات قتل در فراش را به کمیسیون لوایح هیئت دولت ارسال نموده است.
وزارت صمت درخواست صدور مجوز فروش دو ساختمان در استان‌های کرمان و شیراز متعلق به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌های مربوط را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت راه و شهرسازی درخواست تخصیص اراضی موردنیاز به پروژه آزادراه تهران – شمال را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب به کمیسیون لوایح هیئت دولت ارسال نموده است.
معاونت حقوقی رئیس جمهور درخواست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر واگذاری حدود ۴۰ هکتار از اراضی یک پلاک ثبتی واقع در شهرستان سلماس استان آذربایجان غربی به منظور احداث ایستگاه زمینی شمال غرب کشور را به هیئت دولت ارسال نموده است.
سازمان حفاظت محیط زیست به منظور رفع ایراد‌های سازمان بازرسی کل کشور درخصوص حدنصاب تشکیل جلسات و حق رأی اعضای شورای‌عالی حفاظت محیط زیست، متن اصلاحی پیشنهادی ماده (۲۰) آیین‌نامه اجرایی قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت امور خارجه با توجه به وجود مشکلات مختلف در بهره‌برداری از تعداد هشت فقره املاک متعلق به جمهوری اسلامی ایران در کشور‌های ازبکستان، آلبانی و تاجیکستان، درخواست صدور مجوز لازم برای فروش این املاک را به هیئت دولت ارائه نموده است.
وزارت جهاد کشاورزی به منظور پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان خود، درخواست صدور مجوز فروش یک پلاک ثبتی متعلق به سازمان چای کشور واقع در شهرستان لاهیجان را به هیئت دولت ارسال کرده است.
وزارت صمت درخواست نموده تا سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با همکاری مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد نسبت به سرمایه‌گذاری جهت تکمیل زنجیره تولید فولاد (کنسانتره، گندله، آهن اسفنجی و شمش) در شهرستان کوار اقدام نماید.
    1 صفحه