از تاريخ:
تا تاریخ:
کد پیشنهاد:
عنوان:
تاریخ ثبت پیشنهاد:
واحد رسیدگی کننده:
وزارت ورزش و جوانان، آیین نامه اجرایی چگونگی توسعه و تعمیم ورزش همگانی در کلان شهر‌ها را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
وزارت راه و شهرسازی به منظور اجرای طرح توسعه فرودگاه شهید بهشتی استان اصفهان درخواست صدور مجوز لازم جهت واگذاری بخشی از اراضی پایگاه هشتم شکاری نهاجا به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به منظور توسعه این فرودگاه را از هیئت وزیران نموده است.
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دلیل فرسوده و غیرقابل سکونت بودن تعدادی واحد مسکونی خوابگاهی واقع در شهر تهران، درخواست معاوضه و تهاتر آن‌ها را با ملکی نوساز در نزدیکی دانشگاه، جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش نویس "آیین نامه ساخت و نظارت بر طرز کار و انحلال سالن‌های نمایش فیلم" را جهت طی مراحل تصویب و سیاستگذاری پیرامون آن ارائه نموده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی «آیین نامه چگونگی هزینه کرد وجوه حاصل از حق التولیه، حق النظاره و هدایای مستقل و جدول میزان حق الزحمه امین و یا هیأت امنای اماکن مذهبی سال 98» را برای بررسی و طی مراحل قانونی را ارائه نموده است.
کارگروهی با مسئولیت سازمان سازمان بنادر و دریانوردی و نمایندگان وزارتخانه­‌های صنعت، معدن و تجارت کشور و سازمان‌های برنامه و بودجه کشور، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دریابانی نیروی انتظامی، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیش‌­نویس برنامه جایگزینی شناور‌های سنتی را تهیه نموده است.
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی مربوطه «دستورالعمل پاسداری (شناسایی، معرفی و ترویج) میراث فرهنگی ناملموس شهر‌ها و روستا‌های کشور با مشارکت شورا‌های اسلامی شهر و روستا، شهرداری و دهیاری ها» را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی، جهت تأمین هزینه تعمیرات ساختمان اداری اداره کل این وزارت در استان سمنان، درخواست صدور مجوز فروش سه فقره از املاک این اداره در بخش یک شاهرود را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
سازمان برنامه و بودجه کشور پیشنهاد اصلاح تعرفه‌های ارائه خدمات اطلاع رسانی آماری و فروش نشریات و نقشه‌های آماری موضوع تصویب‌نامه ۱۲۶۹۳۰/ت ۴۸۶۶۶ هـ مورخ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ را ارائه نموده است.
سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشنهاد اصلاح اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران را به دولت ارائه نموده است.
    1 صفحه