مصوبات دولت
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به افزایش سرمایه شرکت ارتباطات زیرساخت ابلاغ شد.
هیئت وزیران با هدف توسعه سرمایه گذاری در مناطق کمتر توسعه یافته و ایجاد اشتغال، با صدور مجوز سرمایه گذاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در طرح های ریسندگی جدید و بافندگی در استان خراسان جنوبی موافقت کرد.
دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه موضوع پرداخت مطالبات کارخانجات آرد در سال های 1397 و 1398 را برای اجرا به دستگاه های ذی ربط ابلاغ کرد.
با تصمیم هيئت وزيران تصویب نامه موضوع تعیین تکلیف تجهیزات استخراج رمز ارز موجود در کشور اصلاح شد.
هيئت وزيران با واگذاری باقیمانده سهام دولت در بانک‏ های ملت، تجارت و صادرات ایران در قالب صندوق سرمایه‏ گذاری قابل معامله (ETF) واسطه‏ گری مالی- دارا سوم از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی موافقت کرد.
دکتر اسحاق جهانگیری،‌ معاون اول رئیس جمهور،‌ تصویب نامه موضوع انتصاب آقاي محمدصادق معتمديان به عنوان استاندار خراسان رضوي را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.
هیئت وزیران با انجام تعدادی اصلاح تقسيمات كشوري در استان خراسان جنوبي موافقت کرد.
با تصمیم هيئت وزيران، وزارت ورزش و جوانان و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی می توانند به دلیل شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا همه یا بخشی از اجاره بهای اماکن مورد اجاره به بخش خصوصی را دریافت نکنند.
دولت با هدف رفع ایرادها و نواقص موجود در آیین نامه داخلی شورای عالی استان ها و به روز نمودن مفاد آن متناظر با اصلاحات قانون «تشکیلات، وظایف و اختیارات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران»، آیین نامه داخلی شورای عالی استان ها را اصلاح کرد.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به صدور مجوز امضای موقت موافقتنامه تجارت ترجیحی بین دولت های ایران و افغانستان ابلاغ شد.
81 - 90 of 1687
جلسات کمیسیون