هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از سیل در استان آذر بایجان غربی موافقت نمود.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از سیل در استان کردستان موافقت نمود.
دهستان­ های سمغان و انارستان در بخش چنارشاهیجان شهرستان کازرون، کماکان جزء مناطق کمتر توسعه­ یافته در امور حمایتی قرار گرفت.
هیئت وزیران در جلسه 3 /2 /1396 به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد ماده (55) قانون محاسبات عمومی کشور – مصوب 1366 – تصویب کرد اعتبار لازم به منظور تکمیل و توسعه مرکز بازپروری معتادین اخوان در اختیار استانداری تهران (شهرداری صفادشت) قرار گیرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد معاونت علمی و فناوری رییس‌جمهور متن جایگزین بند (92) ماده (1) آیین‌نامه راهنمایی و رانندگی موضوع تصویب‌نامه شماره 20873/ت29169هـ مورخ 8 /4 /1384 با اصلاحات بعدی آن را تصویب کرد.
وزیران عضو کمیسیون لوایح به پیشنهاد نهاد ریاست جمهوری - مجوز تاسیس موزه یادمان آیت الله هاشمی رفسنجانی را تصویب کردند.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت فهرست تغییرات تعرفه ای برای اعمال در کتاب مقررات صادرات واردات سال 1396 را تصویب کرد
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد ماده (97) قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران - مصوب 1375- با اصلاحات بعدی آن، آیین نامه اجرایی هیئت های حل اختلاف و نحوه رسیدگی به شکایات از شوراهای اسلامی را به شرح زیر تصویب کرد.
اختلاف های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به طرح های عمرانی دستگاه های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران به شرح زیر برای داوری به شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور ارجاع می شود
هیئت وزیران در جلسه 27 /11 /1395 به پیشنهاد شماره 120859 مورخ 10 /7 /1395 وزارت آموزش و پرورش و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد
جلسات کمیسیون