مصوبات دولت
وزارت کشور (استانداری کردستان) مجاز است نسبت به خرید دو دستگاه خودروی موضوع نامه یادشده از محل اعتبارات مصوب استانی و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط اقدام کند.
مصوبات ستاد ملی زن و خانواده در خصوص شاخص های خانواده در ۱۰ محور و ۴۵ مؤلفه در دولت تصویب و به معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ابلاغ شد.
هیئت وزیران با توجه گذشت بیش از سه سال از ابلاغ آخرین مصوبه هیئت وزیران درخصوص تعرفه های ارائه خدمات هواشناسی و اقلیم‌شناسی و ضرورت بروزرسانی آن، نسبت به اصلاح این تعرفه ها اقدام کرد.
معاون اول تصویب نامه معافیت مالیاتی تجهیزات اهدایی دولت ژاپن به شرکت کنترل کیفیت هوا از شرکت های زیرمجموعه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به منظور کاهش آلودگی هوا را به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و وزارت کشور و شهرداری تهران ابلاغ کرد.
دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور تصویب‌نامه مربوط به اصلاح آیین‌نامه اجرایی مجوز تضمین پرداخت پوشش تعهدات قراردادی شرکت‌های دولتی ایرانی را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
وزیران عضو کمیسیون لوایح با واگذاری حق بهره‌‏برداری از ۴۹ فقره موج‌شکن سواحل جنوبی کشور با رعایت حقوق مکتسبه صیادان محلی به مجموعه‌ای از بهره‌‏برداران موافقت کردند.
هیئت دولت با ورود دو دستگاه خودروی حمل زباله اهدایی به شهرداری چلیچه (استان چهارمحال و بختیاری) با سال ساخت ۲۰۰۵ بدون رعایت مفاد ضوابط فنی واردات خودرو با رعایت سایر مقررات مربوط موافقت کرد.
اسحاق جهانگیری اصلاحیه مصوبه تخفیف واگذاری سهام متعلق به دولت در قالب صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس را به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
تصویب نامه موضوع تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خیریه و موقوفه در سال ۱۳۹۹ برای اجرا به دستگاه‌های ذی ربط ابلاغ شد.
هیئت وزیران تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خصوصی در سال ۱۳۹۹ را به تصویب رساند.
171 - 180 of 1606
جلسات کمیسیون