مصوبات دولت
هیئت وزیران به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس‌جمهور، آیین‌نامه اجرایی اعطای تابعیت ایران به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را اصلاح کرد.
هیئت دولت به منظور تأمین نظر مجلس شورای اسلامی، آیین نامه اجرایی قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور درخصوص تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید را اصلاح کرد.
با اصلاح اساسنامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون توسط هیئت وزیران، سرمایه این صندوق از محل سود انباشته به مبلغ یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال افزایش یافت.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت جهادکشاورزی با مستثنی شدن احداث گلخانه‌ها و فنس کشی باغ ها از شمول آیین نامه استفاده از اراضی، احداث بنا و تأسیسات در خارج از حریم شهر‌ها و محدوده روستا‌ها موافقت کرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت مصوبه مربوط به ممنوعیت استفاده از باتری اسید–سرب در موتورسیکلت‌های برقی با توان بیشتر از یک کیلووات را اصلاح کرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست، آیین نامه اجرایی استفاده از اراضی، احداث بنا و تأسیسات در خارج از حریم شهر‌ها و محدوده روستا‌ها را اصلاح کرد.
اعضای دولت در راستای اهمیت و ضرورت نیل به اهداف عالیه نظام در حوزه ورزش و تحقق تربیت بدنی رایگان و اقتضای دولت نسبت به بکارگیری و تجمیع همه امکانات خود، با معافیت گمرکی برای واردات تجهیزات و لوازم مورد نیاز ورزشی اهدایی از سوی کمیته بین المللی المپیک، فدراسیون های جهانی و کنفدراسیون های قاره ای و سایر اشخاص موافقت کرد.
اعضای دولت به منظور تأمین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، مصوبه مربوط به ترخیص ماشین آلات و تجهیزات وارداتی را که با استفاده از تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی تا تاریخ ابلاغ این تصویب نامه به کشور وارد شده و دارای قبض انبار هستند، اصلاح کرد.
با تصویب دولت، وزیر ورزش و جوانان به ترکیب اعضای شورای هماهنگی اجرای سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان اضافه شد.
دولت طرح ساماندهی و ارتقای خدمات فرهنگی به جامعه روستایی کشور را به منظور توجه هرچه بیشتر به توزیع عادلانه بودجه بخش فرهنگ در روستا‌ها در مقایسه با شهر‌ها و رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای عموم روستائیان در تمامی زمینه‌های مادی و معنوی به تصویب رساند.
161 - 170 of 1687
جلسات کمیسیون