هیئت وزیران مصوبه مربوط به شرایط عمومی، ساختار و الگوی قراردادهای بالادستی نفت و گاز را لغو نمود.
هیئت وزیران مصوبه مربوط به مجوز انعقاد قرارداد مشارکت برای اجرای آزادراه شش خطه قائمشهر – ساری را اصلاح کرد.
مصوبه وزیران عضو کمیسیون لوایح درخصوص واگذاری حق بهره برداری از (۲۹۹۸/۲۵) مترمربع از اراضی پلاک ثبتی (۱) فرعی از (۱۵۶۳) اصلی، واقع در بخش ثبتی (۳) شهرستان اهواز در استان خوزستان به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابلاغ شد.
مصوبه مربوط به تهاتر مطالبات و بدهی های بانک ملت با بدهی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی به سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ شد.
معاون اول رئیس جمهور مصوبه مربوط به افزایش سقف تسهیلات اعطایی برای نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی را ابلاغ کرد.
با موافقت هیئت وزیران، آیین‎‌نامه اجرایی ساماندهی گستره جغرافیایی فعالیت دستگاه‌های اجرایی در سطح کشور اصلاح می شود.
به پیشنهاد معاونت حقوقی رییس جمهور، اساسنامه شرکت بازآفرینی شهری از سوی هیئت وزیران اصلاح شد.
با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح حق استفاده از دو هزار هکتار از اراضی یک پلاک ثبتی واقع در شهرستان کرون محور اصفهان - داران استان اصفهان جهت ادامه اجرای طرح های دارویی و غذایی و سرمایه گذاری در این زمینه به مدت سی سال به مجتمع کشت و صنعت غذایی و دارویی شهید مدرس جهاد دانشگاهی واگذار می شود.
وزیران عضو کمیسیون لوایح با تغییر بهره بردار دو پلاک ثبتی واقع در شهرستان دیر استان بوشهر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (دانشگاه پیام نور) به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر) موافقت کردند.
با موافقت وزیران عضو کمیسیون لوایح، اراضی لازم به سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور جهت احداث بازداشتگاه سربیشه واگذار می‌شود.
جلسات کمیسیون