معاون اول رئیس جمهور مصوبه تخصیص اعتبار برای جبران هزینه‌های درمانی و معیشتی شهروندان آسیب دیده از زلزله سال ۱۳۹۶ کرمانشاه را برای اجرا به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.
دولت به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، ضمن اصلاح اساسنامه سازمان خصوصی سازی، افزایش سرمایه این سازمان را به تصویب رساند.
مصوبه هیئت وزیران، در خصوص اصلاح اساسنامه شرکت‌های سهامی آب منطقه‌ای ایلام، کرمانشاه، همدان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد و یزد و تغییرات سرمایه شرکت‌های یاد شده به وزارت نیرو ابلاغ شد.
با تصمیم دولت، شهرستان تفتان از ترکیب بخش‏های مرکزی شامل دهستان‏های اسکل‏ آباد و تفتان جنوبی و شهر نوک‏ آباد، بخش نازیل و بخش گوهرکوه در استان سیستان و بلوچستان ایجاد و شهر نوک‏ آباد به عنوان مرکز شهرستان تفتان تعیین می‏ شود.
هیئت وزیران با انجام تغییرات تقسیماتی در بخش سرباز شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان و ایجاد یک شهرستان جدید در این استان موافقت نمودند.
با تصویب هیئت دولت، شهرستان کوهسرخ به مرکزیت شهر ریوش از ترکیب بخش‏های مرکزی و بررود در استان خراسان رضوی ایجاد می‌‏شود.
هیئت وزیران با اختصاص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای برای مدیریت خشکسالی، رفع کمبود منابع آبی، مرمت و بازسازی قنوات در استان اصفهان موافقت کرد.
هیئت وزیران ایجاد دهستان آبادان و بخش دامن و تغییر مرکز دهستان دامن در استان سیستان و بلوچستان را تصویب رساند.
هیئت دولت ضمن موافقت با ایجاد دهستان بیلری و بخش پشتکوه در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان، تبدیل روستای اسماعیل آباد به شهر در همین شهرستان را به تصویب رساند.
هیئت دولت ایجاد دهستان درگس، بخش باهوکلات و شهرستان دشتیاری و تغییر مرکز دهستان باهوکلات در استان سیستان و بلوچستان را به تصویب رساند.
جلسات کمیسیون