مصوبات دولت
هیئت وزیران با هدف پاسخگویی به مطالبات جدی عشایر و به منظور تعیین تکلیف حق عرفی ایجاد شده برای عشایر ساکن در محدوده اراضی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، با اختصاص بخشی از اراضی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برای ساماندهی عشایر موافقت کرد.
دکتر اسحاق جهانگیری،‌ معاون اول رئیس جمهور سند راهبردی توسعه گردشگری را برای اجرا به دستگاه های اجرایی ذی ربط ابلاغ کرد.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزیر آموزش و پرورش گزارشی از آغاز سال تحصیلی به هیئت وزیران ارایه کرد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی پیشنهاد آیین نامه اجرایی جزء (4) بند (و) تبصره (2) قانون بودجه سال 1399 کل کشور را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک ارایه کرده است.
با موافقت هیئت وزیران سقف فوق العاده جذب مورد عمل کارکنان شهرداری های سراسر کشور حداکثر 30 درصد افزایش می یابد.
هیئت وزیران آیین‌نامه اجرایی موضوع منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها را اصلاح کرد.
هیئت وزیران مبلغ 40 میلیارد ریال اعتبار هزینه ای برای جلوگیری از حوادث غیرمترقبه و بیماری های همه گیری انسان از طریق انتقال و تامین آب شرب پایدار مردم شهرستان دشتستان استان بوشهر و اجرای طرح نکاشت در شهرستان مذکور به تصویب رساند.
با تصویب دولت، مبلغ 130 میلیارد ریال اعتبار برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه از طریق احداث مسیر جایگزین به عنوان خروجی اضطراری شهر بوشهر تخصیص یافت.
با تصویب دولت، سرمایه شرکت ملی نفت ایران افزایش یافت.
با موافقت هیئت وزیران مهلت بازپرداخت تسهیلات اعطایی به پیمانکاران صادرکننده خدمات فنی و مهندسی به کشور عراق به مدت دو سال تمدید شد.
101 - 110 of 1687
جلسات کمیسیون