مصوبات دولت
با ابلاغ مصوبه دولت، هزینه ناشی از تنزیل اوراق بهادار اسلامی که توسط دولت منتشر شده و تضمین صد در صد بازپرداخت آن بر عهده دولت است، برای کل سال 1397 به عنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی محسوب می شود.
با ابلاغ دولت، بدهی شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران به بانک های رفاه کارگران، توسعه تعاون، صادرات ایران، ملت، ملی ایران، سپه، کشاورزی، پست بانک ایران، تجارت و پاسارگاد، پس از افزایش سرمایه دولت در آن شرکت به میزان مبلغ قابل انتقال به حساب بدهی دولت، به بدهی دولت منتقل شد.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به برنامه جایگزینی شناورهای دریایی سنتی با ظرفیت کمتر از (500) تُن (لنج تجاری) ابلاغ شد.
با ابلاغ دولت، «آیین نامه اجرایی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران» اصلاح شد.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درخصوص تخصیص اعتبار برای تأمین سرمایه اولیه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ابلاغ شد.
دولت مصوبه مربوط به تعیین مأخذ محاسبه سایر عوارض و وجوه موضوع تبصره (3) ماده (64) قانون ماليات هاي مستقيم را برای اجرا در سال 1399 ابلاغ کرد.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درخصوص چگونگی محاسبه مالیات حقوق و مزایای کارمندان خارج از کشور بهره مند از فوق العاده اشتغال، ابلاغ شد.
دولت مصوبه مربوط به اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی ارزان قیمت به خسارت دیدگان ناشی از زلزله در استان های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان را ابلاغ کرد.
دولت مصوبه مربوط به اختصاص اعتبار برای انجام مأموریت های فرماندهی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا را ابلاغ کرد.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به مجوز ورود و ترخیص خودروها به همراه تجهیزات پزشکی اهدایی به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.
1 - 10 of 1690
جلسات کمیسیون