از تاريخ:
تا تاریخ:
شماره مصوبه:
عنوان:
نوع مصوبه:
با تصمیم دولت، شهرستان تفتان از ترکیب بخش‏های مرکزی شامل دهستان‏های اسکل‏ آباد و تفتان جنوبی و شهر نوک‏ آباد، بخش نازیل و بخش گوهرکوه در استان سیستان و بلوچستان ایجاد و شهر نوک‏ آباد به عنوان مرکز شهرستان تفتان تعیین می‏ شود.
هیئت وزیران با انجام تغییرات تقسیماتی در بخش سرباز شهرستان سرباز استان سیستان و بلوچستان و ایجاد یک شهرستان جدید در این استان موافقت نمودند.
با تصویب هیئت دولت، شهرستان کوهسرخ به مرکزیت شهر ریوش از ترکیب بخش‏های مرکزی و بررود در استان خراسان رضوی ایجاد می‌‏شود.
هیئت وزیران با اختصاص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای برای مدیریت خشکسالی، رفع کمبود منابع آبی، مرمت و بازسازی قنوات در استان اصفهان موافقت کرد.
هیئت وزیران ایجاد دهستان آبادان و بخش دامن و تغییر مرکز دهستان دامن در استان سیستان و بلوچستان را تصویب رساند.
هیئت دولت ضمن موافقت با ایجاد دهستان بیلری و بخش پشتکوه در شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان، تبدیل روستای اسماعیل آباد به شهر در همین شهرستان را به تصویب رساند.
هیئت دولت ایجاد دهستان درگس، بخش باهوکلات و شهرستان دشتیاری و تغییر مرکز دهستان باهوکلات در استان سیستان و بلوچستان را به تصویب رساند.
هیئت وزیران در جلسه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ برای تامین نظر هیئت تطبیق، آیین نامه تشکیلات مرکز اطلاعات مالی را اصلاح کرد.
هیئت وزیران با اختصاص ۷۹۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه‌ای و تمک دارایی سرمایه ای، جهت نوسازی و مقاوم‌سازی ۱۰۰۰ واحد مسکونی در بافت در معرض خطر شهرستان مسجد سلیمان استان خوزستان موافقت نمود.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور آیین‌نامه اجرایی تشکیل ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور برای معلولان را مشتمل بر ۱۶ ماده ابلاغ نمود.
    1 صفحه