از تاريخ:
تا تاریخ:
شماره مصوبه:
عنوان:
نوع مصوبه:
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (1) قانون هدفمندکردن یارانه‌ها - مصوب 1388- با افزایش قیمت عرضه هر مترمکعب گاز طبیعی موافقت نمود.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور، محل‌های مناسب برای تجمع‌های گروه‌های مختلف مردمی را تعیین نمود.
هیئت وزیران تصویب کرد تا اعتبار تعیین شده بصورت تسهیلات ارزان قیمت ، برای جبران خسارت ناشی از بارش شدید باران و تگرگ استان کرمان (روستای کپری بخش زهکوی شهرستان رودبار جنوب) در سال 1393 در اختیار وزارت جهادکشاورزی قرارگیرد.
هیئت وزیران با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور مبنی بر اختصاص اعتبار به وزارت جهاد کشاورزی برای رفع مشکلات کمی و کیفی تأمین آب نخیلات شادگان در استان خوزستان موافقت کرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور تصویب کرد تا اعتبار لازم به منظور جبران خسارت و بازسازی مناطق خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه استان کرمان در اختیار دستگاه اجرایی ذی‌ربط قرار گیرد .
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور تصویب کرد تا اعتبار لازم در اختیار استانداری هرمزگان واستانداری سیستان و بلوچستان، برای تأمین هزینه های ناشی از امهال سه ساله تسهیلات دریافتی صاحبان لنج‌های خسارت‌دیده توسط دزدان دریایی سومالی در دریای در اختیار استانداری‌های یادشده قرار گیرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور تصویب کرد تا اعتبار لازم به منظور واپایش (کنترل) و مقابله با آفت مگس مدیترانه‌ای برای جلوگیری از خسارات وارده به باغات استان یزد، در اختیار دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط استان یادشده قرار گیرد.
هیئت وزیران به وزارت نفت اجازه داد تا در سال 1397 در محاسبه قیمت میعانات گازی، گاز طبیعی خوراک و دیگر خوراک‌های تحویلی به واحدهای پتروشیمی داخلی توسط شرکت‌های تابعه وزارتخانه، نرخ تسعیر ارز مورد عمل برای واردات کالاهای اساسی (به ازای هر دلار سی و هشت هزار (000ر38) ریال) را منظور نماید.
هیئت وزیران به استناد ماده (12) قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه - مصوب 1395 – آیین‌نامه تعیین میزان ظرفیت مجاز وسایل نقلیه موضوع ماده یادشده را به تصویب رسانید.
با تصویب هیئت وزیران سازمان هواشناسی کشور ، به اعضای کارگروه سازگاری با کم آبی افزوده شد.
    1 صفحه