از تاريخ:
تا تاریخ:
شماره مصوبه:
عنوان:
نوع مصوبه:
معاون اول رئیس جمهور آیین‌نامه بند‌های (الف)، (ب) و (پ) ماده (۸) قانون برنامه ششم توسعه با موضوع ساماندهی خزانه داری کل کشور، ساماندهی نظام مالی- محاسباتی کشور و ارتقا و انطباق نظام نظارت مالی با نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد را برای اجرا به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید شورای‌عالی بیمه، با حذف ۱۰ درصد حق بیمه شخص ثالث اضافه تاکسی‌های درون شهری موافقت کرد.
با تصویب دولت، مازاد اعتبارات کمک‌های بلاعوض برای ساخت واحد‌های مسکونی خسارت دیده در شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی در زلزله ۱۳۹۱ به عنوان هزینه قطعی تلقی می‌شود.
اسحاق جهانگیری مصوبه هیئت وزیران در خصوص اختصاص اعتبار به منظور جبران خسارات وارده شده به اهالی روستای حاشیه مخزن سد و نیروگاه آبی سیمره در استان های ایلام و لرستان را برای اجرا به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد.
با تصمیم هیئت وزیران مصوبه «اصلاحیه آیین‌نامه اجرای قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی در وزارت جهادکشاورزی» لغو و وظایف و اختیارات وزیر و وزارت صنعت، معدن و تجارت در شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و شرکت‌های زیرمجموعه آن مجدداً برقرار می‌شود.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پرداخت حق‌الزحمه برگزاری آزمون به کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور موافقت کرد.
با تصمیم دولت، سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور از لیست واگذاری خارج شدند.
هیئت وزیران به پیشنهاد مشترک وزارت‌خانه‌های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان برنامه و بودجه کشور، تصویب‌نامه تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در بخش خیریه در سال ۱۳۹۸ را اصلاح کرد.
هیئت وزیران با هدف حمایت ویژه از تولیدکنندگان، با تأمین سرمایه در گردش طرح‌های اقتصادی از محل اعتبارات وجوه اداره شده سالانه دستگاه‌های اجرایی موافقت کرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد معاونت حقوقی رئیس جمهور و در راستای تأمین نظر مجلس شورای اسلامی، آیین‌نامه اجرایی آموزشگاه‌های رانندگی را اصلاح و نیروی انتظامی را عهده دار مسئولیت صدور پروانه تأسیس آموزشگاه‌های کرد.
    1 صفحه