از تاريخ:
تا تاریخ:
شماره مصوبه:
عنوان:
نوع مصوبه:
به منظور تعیین الگوی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و جرایم مصارف مازاد بر الگو، دوره سرد همه اقلیم‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ تمدید شد.
اسحاق جهانگیری مصوبه افزایش فوق ­العاده جذب کارکنان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت در وزارت امور خارجه تا میزان ۵۰ درصد را برای اجرا به وزارت امور خارجه، سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
هیئت وزیران با اختصاص اعتبار به منظور تسویه تنخواه دریافتی وزارت کشور بابت تأمین هزینه های ضروری اولیه، جبران خسارات و بازسازی تأسیسات و ابنیه آسیب دیده ناشی از سیل و زلزله در برخی استان ها، موافقت کرد.
مصوبه تسویه بدهی شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) به وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
مصوبه صدور مجوز خرید ۳۰ دستگاه خودروی تولید داخل برای استانداری کرمان به وزارت‌خانه‌های کشور و امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد.
معاون اول رئیس جمهور، تصویبنامه بودجه سال ۱۳۹۹ و اصلاحیه بودجه سال ۱۳۹۸ هفت سازمان‌ منطقه آزاد تجاری - صنعتی را ابلاغ کرد.
دولت با خرید ۶۰ دستگاه خودروی سواری تولید داخل از محل اعتبارات داخلی و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان موافقت کرد.
اسحاق جهانگیری مصوبه هیئت وزیران در خصوص تأمین نقدینگی مورد نیاز جهت انجام تکالیف محوله و پرداخت هزینه‌های تبعی شرکت پشتیبانی امور دام کشور و اختصاص تسهیلات بانکی لازم به این شرکت را ابلاغ کرد.
اسحاق جهانگیری مصوبه هیئت وزیران در خصوص تسویه مطالبات چهار شرکت‌ دولتی بخش آب وزارت نیرو از دولت بابت مابه‌التفاوت قیمت تکلیفی و قیمت تمام شده فروش هر متر مکعب آب را برای اجرا به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، نیرو و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
دولت با توجه به تنفیذ حکم تبصره (۳۵) قانون اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور به موجب قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور، موضوع بخشودگی سود و جرایم تسهیلات کمتر از یک میلیارد ریال بدهکاران بانکی، آیین‌نامه اجرایی این تبصره و اصلاحات بعدی آن را برای سال ۱۳۹۸ تنفیذ نمود.
    1 صفحه