تعیین میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 97
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس­ جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 1397 را تعیین کرد.
جلسات هیئت دولت
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس­ جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 1397 را تعیین کرد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، کلیه وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های دولتی را موظف کرد ارز یورو را به عنوان ارز مبنای گزارشگری و انتشار آمار، اطلاعات و داده­ های مالی خود مورد استفاده قرار دهند.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد، وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارشی از وضعیت صنعت، معدن و تجارت در کشور در سال 1396 به هیئت وزیران ارایه داد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکترروحانی رییس جمهوری، با برون‌سپاری برخی از خدمات دستگاه­ های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت موافقت کرد. هیئت دولت همچنین در رابطه با؛ تعیین فهرست پروژه­ های اولویت­‌دار دولت الکترونیک، موافقت با انتقال بدهی شرکت بازرگانی دولتی ایران به بانک مرکزی به حساب بدهی دولت و تصویب تعداد دیگری از آیین ­نامه ­های اجرایی قانون بودجه سال 1397کل کشور اتخاذ تصمیم نمود.
هیئت وزیران در جلسه امروز بعدازظهر خود به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس­ جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از آیین­ نامه­ های اجرایی قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس­ جمهوری، به بررسی و تصویب ضوابط اجرایی بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
دومین جلسه هیئت وزیران در سال جدید ،صبح امروز به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور برگزار شد. در این جلسه سازمان برنامه و بودجه ،گزارشی از عملکرد منابع و مصارف بودجه سال 1396و مقایسه آن با لایحه دولت , مصوب مجلس شورای اسلامی و عملکرد سال 1395 به هیئت دولت ارائه داد.
در این جلسه که در نخستین روز کاری سال جدید به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس­ جمهوری برگزار شد . وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ساختار حمایت از تولید کالای ایرانی با تأکید بر تولید محصولات رقابت ­پذیر، گزارشی به هیئت وزیران ارایه داد.
مهمترین تصمیمات امروز هیئت دولت : رفع موانع پرداخت تسهیلات مسکن روستایی / موافقت دولت با اختصاص اعتبار به سازمان مدیریت بحران و چندین استان کشور / موافقت با صدور ضمانتنامه­ های موافقتنامه مالی بین ایران و چین / تعیین سهم سود بانک ­های عامل از تسهیلات ارزی و مهلت پرداخت اقساط آن / تصویب اساسنامه صندوق کارآفرینی امید / موافقت با افزایش سرمایه بانک مرکزی
دکتر روحانی ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی قاطع دولت از هر سه وزیر، وزرای استیضاح شده را به ارایه توضیحات دقیق و روشن از خدمات خود توصیه و مردم را در کنار نمایندگان، مخاطبان این سخنان ذکر کرد و آگاهی مردم از خدمات دولت و دستگاه­ های مورد استیضاح را مورد تأکید قرار داد.
جلسات کمیسیون