لوایح

کمیسیون لوایح
در جلسه اصلی کمیسیون لوایح هیئت دولت که به ریاست وزیر دادگستری تشکیل شد، ضمن بررسی لوایح پیشنهادی معاونت امور زنان و خانواده رئیس جمهوری و قوه قضائیه، درخصوص درخواست وزارت علوم،‌تحقیقات و فناوری در مورد فروش تعدادی خوابگاه دانشجویی تصمیم‌گیری شد.
در جلسه اصلی کمیسیون لوایح هیئت دولت به ریاست وزیر دادگستری، آیین‌نامه اجرایی «مدیریت اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول دولت» و لایحه «نحوه اداره و بهره‌برداری از آپارتمان» مورد بررسی و تصمیم‌گیری قرار گرفت.
درخواست وزارت ورزش و جوانان درخصوص صدور مجوز فروش دوقطعه زمین ورزشی واقع در بندر لنگه استان هرمزگان در دستور کار کمیسیون لوایح هیئت دولت قرار گرفته است.
شهرداری تهران با توجه به برخی اختلافات قراردادی حل نشده درخصوص راه‌اندازی بلیت الکترونیک در ناوگان حمل و نقل عمومی تهران با شرکت فناوری اطلاعات سرمایه‌گذاری ایران «فناسا» درخواست ارجاع این موضوع به هیئت داوری را به دولت ارائه نموده است.
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از سالن تختی به هیئت‌ کشتی استان البرز را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور تأمین اعتبارات لازم برای پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان خود، درخواست فروش یک پلاک ثبتی واقع در تهران را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از پنج سالن ورزشی به هیئت‌های کشتی، بوکس، شنا، بسکتبال و وزنه‌برداری استان کردستان را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.
با تصمیم وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق استفاده از سالن هندبال مجموعه ورزشی الشتر استان لرستان جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏ هندبال آن استان واگذار می‌شود.
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از سه سالن ورزشی به هیئت‌های وزنه‌برداری، کشتی و ژیمناستیک اردبیل را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از دو سالن ورزشی به هیئت‌های کشتی و وزنه‌برداری خراسان جنوبی را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.