بر اساس این مصوبه وزارت نیرو موظف است تا پایان برنامه ششم توسعه نسبت به تهیه نقشه و علامت گذاری تالاب ها و دریاچه ها اقدام نماید.
آیین نامه نحوه اجرای وظایف ناشی از الحاق به مقاوله نامه کار دریایی - مصوب 2006 - (1384 هجری شمسی) در زمینه بازگرداندن دریانوردان به وطن...
صدور پروانه بهره ­برداری شهرک صنعتی خصوصی برای شهرک­ های صنعتی سیمین دشت، زواره، قلعه میر، ریه، کاظم آباد، ده حسن، صفادشت، زاگرس و قدس با امکان استقرار واحد جدید داخل محدوده شهرک­ های مذکور...
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت صدور مجوز ایجاد شهرک صنعتی شماره (4) خرم آباد در استان لرستان را تصویب کرد.
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت و به استناد بند (8) اصلاحی ماده واحده قانون راجع به تأسیس شرکت صدور مجوز ایجاد شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی در شهرستان بندرعباس را تصویب کرد.
در راستای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر افزایش ارزش افزوده و همچنین بالا بردن صادرات محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی، وزارت صنعت ، معدن و تجارت پیشنهاد ایجاد شهرک صنایع پایین دستی پتروشیمی با هدف ساماندهی و جذب سرمایه‌گذاری، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه بخشهای اقتصادی و اجتماعی و رفع محرومیت در منطقه یادشده را برای طرح در هیئت وزیران ارایه نمود.
بر اساس این برنامه، توزیع و عرضه بنزین با استاندارد ملی ایران به شماره 4904، در نقاط مختلف با بازه های زمانی متفاوت و تا تاریخ 1 /1 /1400 در تمام شهرهای کشور و در تمام جایگاه‌های کشور اجرا می شود .
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور سند آسیب شناسی، طبقه‌بندی، اولویت‌بندی و رفع مشکلات کلانشهرها و مجموعه‌های شهری مربوط به آنها بخش میادین میوه و محصولات کشاورزی را تصویب کرد