وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ازتوزیع اولین سبد غذایی سال ۹۷ در ایام آغازین ماه مبارک رمضان خبر داد .
بر اساس ماده 101 قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ج.ا.ا، کلیه دستگاه های اجرائی موظف هستنند به منظور تقویت نهاد خانواده و جایگاه زن در آن، استیفای حقوق شرعی و قانونی زنان در همه عرصه‌ها، توجه ویژه به نقش سازنده آنان و نیز بهره‌مندی جامعه از سرمایه انسانی ایشان در فرآیند توسعه پایدار و متوازن با سازماندهی و تقویت جایگاه سازمانی امور زنان و خانواده در دستگاه، نسبت به اعمال رویکرد عدالت جنسیتی بر مبنای اصول اسلامی در سیاست‌ها، برنامه‌ها و طرح های خود براساس شاخص های ابلاغی ستاد ملی زن و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام نمایند.
این اسناد پشتیبان در سه عنوان سند مطالعات تطبیقی در توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان ، سند مطالعات میدانی در توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان و سند ابزارهای کنترل والدین منتشر شده است .
بیست و پنجمین و آخرین جلسه بررسی لایحه رسانه‌ها ی همگانی در کمیسیون تخصصی فرهنگی هیئت دولت با حضور ، صاحب نظران، اساتید دانشگاه ، مدیران رسانه و نمایندگان دستگاه های فرهنگی برگزار شد.
با توجه به اهمیت و لزوم آگاهی همگانی از مصوبه آیین نامه شناسایی و ره‌گیری کالاهای وارداتی جناب آقای دکتر مرادی دبیر کمیسیون لوایح هیئت دولت در مصاحبه‌ای اختصاصی به تبیین اهداف این آیین نامه پرداخت.
نظر به توسعه روابط دوستانه ميان کشورهاي جمهوري اسلامي ايران و جمهوري آذربايجان بر اساس احترام متقابل، تفاهم و حسن همجواري و ابراز علاقه طرفين جهت تداوم استفاده مساوي از ظرفيت‌هاي آب و...