صفحه نخست
هیئت وزیران در جلسه صبح امروز خود، پس از بررسی سوابق آقای علی زینی وند، به وی به عنوان استاندار منتخب کرمان رأی اعتماد داد.
در جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی هیئت دولت که روز یکشنبه مورخ 18 آبان 1399 به ریاست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور سایر اعضای کمیسیون برگزار شد، بررسی یک پیشنهاد از سازمان برنامه و بودجه کشور و گزارش کمیسیون فرهنگی از ارایه نتایج پژوهش ساز و کار و ارتقای سرمایه اجتماعی در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.
معاونت حقوقی رئیس جمهور با هدف مقابله با تخریب و بی توجهی به آثار و بافت های تاریخی - فرهنگی در شهرها و روستاهای کشور و ضرورت حفاظت از این آثار ارزشمند، پیش نویس لایحه الحاق یک بند به ماده (2) و اصلاح ماده (8) قانون حمایت از مرمت و احیای بافت های تاریخی - فرهنگی را جهت بررسی و تصویب، به هیئت وزیران ارایه نموده است.
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، تحولات سیاسی خارجی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و متناسب با تحولات جدید، سیاست های جدید اقتصادی و بین المللی بررسی شد.
در جلسه هیئت وزیران که روز چهارشنبه مورخ 14 آبان ماه 1399 به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، اعضای دولت پس از پایان جلسه، به بحث و بررسی پیرامون مسائل جاری کشور و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.
در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، اجرای کامل طرح اقدام ملی مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، پیشنهاد وزارت کشور در مورد انتخاب آقای حمید ملانوری شمسی به عنوان استاندار خراسان جنوبی مطرح و به تصویب هیئت وزیران رسید.
هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، تصمیماتی را به منظور رفع آلودگی های محیط زیستی ناشی از صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اتخاذ کرد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، ادامه روند بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را در دستورکار خود قرار دادند.
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیشنهاد لایحه «الزامی شدن گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با ازدواج» را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به کمیسیون علمی، تحقیقاتی و فناوری هیئت دولت ارسال کرده است.
31 - 40 of 1184
جلسات کمیسیون