صفحه نخست
بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور تجمیع اعتبارات تخصیص یافته به دستگاه های مشمول آيين نامه اجرايي بند (خ) ماده (87) قانون برنامه ششم درخصوص چگونگي بازنشستگی پیش از موعد فرزندان و همسران شهداي شاغل در دستگاه های موضوع ماده (2) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران‌ در ردیف بودجه وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی و همچنین پیش بینی اعتبار لازم برای مشمولان شاغل در بخش خصوصی مندرج در این آیین نامه،‌ پیشنهاد اصلاح آیین نامه مزبور را به هیئت دولت ارائه نموده است.
در جلسه صبح روز چهارشنبه هیئت دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، آیین نامه چگونگی تشکیل، حدود وظایف و اختیارات و نحوه عملکرد انجمن های صنفی و کانون های مربوطه اصلاح شد.
در بهمن ماه 1399 تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به 3.9 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل 11.4 درصد افزایش و نسبت به ماه مشابه سال قبل 70.5 درصد کاهش نشان می‌دهد.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه دولت درخصوص تخصیص اعتبار برای تأمین سرمایه اولیه صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان ابلاغ شد.
با تصویب هیئت وزیران، مهلت استفاده پلیس راهور ناجا از درجه داران و کادر افسران وظیفه جهت تشخیص تخلفات رانندگی و صدور قبض جریمه تمدید شد.
در مراسم اختتامیه دومین دوره جایزه دولت الکترونیک که صبح روز سه شنبه مورخ 5 اسفند 1399 با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در محل مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد، از دفتر هیئت دولت جمهوری اسلامی ایران (سامانه سازمان الکترونیک دفتر هیئت دولت) به عنوان برگزیده برتر بخش داوطلبانه این دوره در قسمت خدمات دولت به دولت، قدردانی شد.
هیئت وزیران در جلسه صبح امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، با اصلاح «آیین نامه اجرایی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران» موافقت کرد.
دولت جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه ای، ضمن استقبال از دستور رهبر معظم انقلاب اسلامی برای ایجاد یک صدایی در کشور در اجرای قانون مجلس، تأکید کرد که مذاکرات و توافقات جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی کاملاً منطبق با قانون اساسی و قوانین کشور، به ویژه مصوبه شورای عالی امنیت ملی بوده و به اذعان همه کارشناسان و متخصصین و مسئولین امنیت ملی کشور، کارآمدترین و کم هزینه‌ترین شیوه برای اجرای کامل مصوبه مجلس شورای اسلامی است.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزرای راه و شهرسازی و کشور گزارشی از وضعیت زلزله زدگان استان های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان و خدمات رسانی های انجام شده، به هیئت وزیران ارایه دادند.
21 - 30 of 1223
جلسات کمیسیون