هیئت وزیران در جلسه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ طرح جامع منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی را تعیین کردند.
شورای عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور به عنوان مرجع داوری در اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد‌های طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران تعیین شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در سال جاری حدود سه میلیارد دلار ارز برای کالا‌های اساسی تخصیص یافته است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت از معافیت ۵۰ درصدی مالیات واحد‌های تولید استان‌های سیل زده خبر داد و گفت: اطمینان داشته باشید تا آغاز به کار شهرک صنعتی آق قلا پیگیر مشکلات واحد‌های تولیدی هستم.
رئیس کل بانک مرکزی از تخصیص بیش از چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به منظور احیا و بازسازی واحد‌های آسیب دیده در سیلاب‌های اخیر خبر داد.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: کسانی‌که نه در اجرا هستند و نه با تحریم سر و کار دارند و فقط یکسری خبر‌ها را دریافت می‌کنند، لازم است درباره FATF اطلاعات بیشتری کسب کنند.
رئیس بانک مرکزی گفت: نامگذاری سال ۱۳۹۸ با عنوان «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری، مسئولیت بانک مرکزی و نظام بانکی کشور را مضاعف کرد.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ساز و کار تجارت و تامین مالی ایران و اروپا (STFI) به عنوان نهاد ایرانی متناظر با اینستکس اروپایی به ثبت رسید.
رئیس جمهور، قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را جهت اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ نمود.
رضا ­­رحمانی در حاشیه جلسه هیئت ­­وزیران در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اقداماتی نظیر اصلاحات ساختاری، مدیریتی، فروش اموال مازاد و ساخت قطعات وارداتی در داخل کشور آثار خود را بر روی صنایع گذاشته و قیمت خودرو ۱۰ درصد کاهش پیدا کرده است.