معاون اول رئیس جمهور به تشریح موضوعات مطرح شده در جلسه هیئت دولت با استانداران سراسر کشور پرداخت.
رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ما بسیار هوشیارتر از تصورات دشمنان هستند، وزرا و استانداران را به تلاش بیشتر برای رفع مشکلات و عبور از تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا فرا خواند و تاکید کرد که آمریکایی‌های نگران از توانمندی ملت ایران، به دنبال اعمال فشارحداکثری هستند، اما این فشار‌ها بی نتیجه خواهد بود.
جلسه امروز هیئت وزیران به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی و به صورت مشترک با استانداران برگزار شد.
دبیر هیئت دولت به تشریح آنچه در جلسه یکشنبه ۲۳ دی ماه ۹۷ هیئت وزیران گذشت، پرداخت.
در جلسه امروز، اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در پنج استان کشور در هیئت دولت تصویب شد.
دبیر هیئت دولت، ضمن ارائه گزارشی موجز از جلسه چهارشنبه هیئت وزیران، از موافقت دولت با برگزاری نمایشگاه «ایران؛ مهد تمدن» در اسپانیا خبر داد.
جلسه اصلی کمیسیون لوایح با محوریت بررسی یک پیش نویس لایحه و یک اصلاحیه قانون به ریاست لعیا جنیدی شنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۷ به میزبانی دفتر هیئت دولت نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد.
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری، با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای پیشگیری و جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در برخی نقاط کشور موافقت نمود.
رییس جمهور در جلسه امروز هیئت دولت که ریاست آن را برعهده داشت، از دکتر هاشمی به عنوان وزیری بسیار پرتلاش و دلسوز که بیشترین سفر به استان‌ها و نقاط دوردست کشور برای رسیدگی به امر سلامت مردم را داشت، یاد کرد؛ کسی که به کار خود عشق می‌ورزید و با تمام توان در توسعه خدمات سلامت و حل مشکلات کوشا بود و بدون تردید نامش در تاریخ بهداشت و درمان کشور ماندگار خواهد بود.
جلسه اصلی کمیسیون لوایح با محوریت بررسی یک لایحه و نیز یک اصلاحیه قانون به ریاست علیرضا آوایی شنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۷ به میزبانی دفتر هیئت دولت نهاد ریاست جمهوری تشکیل شد.