صفحه نخست
رئیس جمهور نامگذاری سال ۱۳۹۹ هجری شمسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال «جهش تولید» را فرصت خوبی برای دولت، تولید کنندگان، بخش خصوصی و همگان جهت تلاش مضاعف در مسیر ایجاد جهش در تولید دانست.
در آخرین جلسه هیئت دولت در سال ۱۳۹۸ که صبح امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از دستاورد‌های طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا به هیئت وزیران ارائه داد.
رئیس جمهور، سال ۱۳۹۸ را سال افتخار ملت بزرگ ایران و سال اقتصاد بدون اتکا به نفت دانست و تاکید کرد: دولت همه توان خود را برای کاستن از فشار‌های اقتصادی دشمنان بر مردم بکار گرفته است و طرح‌های عظیمی در سال ۹۸ باوجود همه فشار‌ها، به بهره برداری رسیده و روند افتتاح این طرح‌ها در سال ۹۹ ادامه می‌یابد.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد بررسی موضوع ویروس کرونا و ابعاد مختلف آن، مجددا در دستورکار قرار گرفت.
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از اقدامات و برنامه های «ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا» به هیئت وزیران ارائه داد.
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه "همگان باید مشکل کرونا را جدی بگیرند"، نسخه واحد دنیا برای مقابله با کرونا را قطع زنجیره شیوع ویروس و به حداقل رساندن تردد درون و برون شهری دانست و اظهارداشت: اعضای دولت همه تلاش خود را به کار گرفته اند تا صدمات بیماری کرونا بر اقتصاد و زندگی مردم را به حداقل کاهش دهند.
در پی بارش برف شدید در استان گیلان در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ قطع برق گسترده‌ای در سطح استان اتفاق افتاد که تأثیر آن بر فرآیند تأمین و توزیع آب در بخش شهری و روستایی قابل تأمل بود.
سرد شدن هوا و کاهش دما در فصل زمستان و افزایش شدید مصرف گاز از سوی مشترکان خانگی و تجاری، مشکلاتی برای تأمین انرژی دیگر مشترکان و نیز صنایع و نیروگاه‌ها به همراه دارد؛ موضوعی که به سادگی با همکاری مشترکان و صرفه جویی در مصرف انرژی قابل مدیریت است.
دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در ابلاغیه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی، سفر‌های خارجی کارکنان دولت برای شرکت در همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین المللی و مانند آن را تا اطلاع ثانوی لغو کرد.
در جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، اعضای دولت ضمن تشکر از مجاهدت‌های کادر پزشکی، پرستاری و بیمارستانی کشور، ابعاد مختلف ویروس کرونا و تأثیرات آن بر حوزه‌های گوناگون را مورد بررسی قرار داده و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.
151 - 160 of 1200
جلسات کمیسیون