صفحه نخست
در جلسه امروز بعدازظهر هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار شد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از روند پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در کشور به هیئت وزیران ارائه داد و پس از آن، دستگاه های مختلف اجرایی دغدغه های خود را نسبت به سلامت، آموزش و کسب و کار بیان نمودند.
رئیس جمهور با اشاره به سیر نزولی ابتلا به بیماری کرونا در همه استان های کشور تصریح کرد: با وجود تحریم های سخت، حدود ۱۰ میلیارد دلار برای رفع مشکلات کسب و کارهای اقتصادی در نظر گرفتیم که این کمکها  به صورت تسهیلات، کمکهای بلاعوض و بسته های معیشتی است.
هیئت وزیران در جلسه امروز صبح خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد اساسنامه صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران را با استناد به قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اصلاح نمود.
در اولین جلسه شورای داخلی دفتر هیئت دولت که صبح امروز به ریاست دکتر سیمایی صراف، دبیر هیئت دولت و با حضور دبیران و معاونان دفتر هیئت دولت به صورت مجازی برگزار شد درخصوص نحوه برگزاری جلسات مختلف کمیسیون‌های دولت در سال ۱۳۹۹ تصمیم‌گیری شد.
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش‌های جوی به میزان ۳ /۱۸۸ میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (۵ /۲۰۱ میلیمتر) هفت درصد کاهش نشان می‌دهد.
در جلسه صبح امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد وضعیت بهداشتی، تولیدی، خدماتی و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس جمهور با بیان اینکه تصمیمات در ستاد ملی مبارزه با کرونا با اتفاق آراء اتخاذ می‌شود، تاکید کرد: هیچ تصمیمی تا امروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا اتخاذ نکرده ایم مگر آنکه در کمیته‌های تخصصی بحث کرده ایم و متخصصان آن راه را در آن مقطع، بهترین تشخیص دادند.
با تصویب هیئت وزیران در جلسه امروز، قیمت تضمینی خرید گندم به ازای هر کیلوگرم، مبلغ ۲۵ هزار ریال تعیین و با اختصاص تسهیلات برای خرید تضمینی گندم از کشاورزان در سال ۹۹ موافقت شد.
رئیس جمهور، لازمه اجرای موفقیت آمیز هر طرحی در کشور را کمک و همیاری مردم دانست و تاکید کرد که مبارزه با ویروس خطرناک کرونا و تامین همزمان نیازمندی‌های ضروری مردم، از جمله اقدامات اساسی دولت در چند روز و هفته اخیر بوده است.
در اولین جلسه هیئت دولت در سال جدید که صبح امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از وضعیت جاری بیماری کرونا در کشور و عملکرد این وزارتخانه و سایر دستگاه های ذی ربط، به هیئت وزیران ارائه کرد.
141 - 150 of 1200
جلسات کمیسیون