در جدیدترین گزارش آماری وزارت نیرو درخصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، میزان بارندگی‌های جوی نسبت به مدت مشابه سال آبی پیشین هشت درصد کاهش یافته است.
وزارت نیرو در جدیدترین گزارش آماری خود در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، از کاهش هشت درصدی بارش های جوی نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته خبر داد.
رئیس جمهور با ابراز تاثر عمیق از وقوع حادثه تلخ و دلخراش انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر تهران که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از بیماران و کادر درمانی این مرکز شد، ضمن تسلیت به خانواده های جان باختگان این حادثه، از دستگاه های ذی ربط خواست هر چه سریع تر نسبت به بررسی دقیق و کارشناسانه علت وقوع این حادثه اقدام کرده و اهتمام ویژه برای رسیدگی به مصدومین و خانواده های داغ دیده و تسکین آلام آنان داشته باشند.
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش‌های جوی به میزان ۱ /۳۰۶ میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (۸ /۳۳۳ میلیمتر) هشت درصد کاهش نشان می‌دهد.
تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در خرداد ماه سال ۱۳۹۹ به ۱۰.۸ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۸۰.۱ درصد افزایش نشان می‌دهد.
معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به اختصاص اعتبار به سازمان پزشکی قانونی کشور برای تأمین مواد مصرفی آزمایشگاهی جهت خرید تجهیزات برای شناسایی و تشخیص هویت متوفیان ناشی از وقوع حوادث غیرمترقبه را ابلاغ کرد.
به منظور تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های دبیران ادواری هیئت دولت و بهره گیری از تجارب ارزنده آنان، روز دوشنبه دوم تیر ماه ۱۳۹۹ نشست صمیمانه ای به دعوت دکتر سیمایی دبیر هیئت دولت در محل دفتر هیئت دولت برگزار شد. دکتر سیمایی همچنین ابراز امیدواری کرد این نشست ها با هدف تعامل هرچه بیشتر و تبادل تجربه ها تداوم باید.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گزارشی، به بررسی پیامدها و آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا و شرایط به وجود آمده در ایران و جهان پرداخته است.
در جدیدترین گزارش آماری منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش‌های جوی به میزان ۵ /۳۰۵ میلیمتر بوده است که این مقدار نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (۸ /۳۳۲ میلیمتر) هشت درصد کاهش نشان می‌دهد.
دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی بند (ج) تبصره (۲۰) قانون بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، موضوع بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد دستگاه های اجرایی را ابلاغ کرد.