سلام و درود خدا بر یگانه بانوئی که در عرش الهی محبوب ملائکه مقرب و هم کلام با برترین آنان و حامل علم خدا،جبرئیل امین بود.
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت و طلیعه رهایی انسانیت از خودکامگی است.
نمایندگان مجلس با اکثریت آرا به سعید نمکی به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رأی اعتماد دادند.
درجدیدترین گزارش منتشره از سوی وزارت نیرو در خصوص وضعیت بارندگی کشور در طول سال آبی اخیر، مجموع ریزش‌های جوی ۱۲۷ میلیمتر می‌باشد که نسبت به میانگین دوره مشابه سال آبی گذشته (۴۲ میلیمتر) ۲۰۲ درصد افزایش نشان می‌دهد.
رئیس جمهور با تبریک عید بزرگ چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به روح بلند امام، شهدا و ملت بزرگ ایران، بزرگترین هنر امام خمینی (ره) را اعتماد به مردم دانست و تاکید کرد: امام بزرگترین احیاگر دین در زمان ما و معمار انقلابی بود که صرفا با ایستادگی مردم در برابر قدرت‌های داخلی و خارجی پیروز شد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت صبح چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه در آستانه چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) و گلزار شهدای بهشت زهرا (س)، با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهیدان تجدید میثاق کردند.
آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش سالانه بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت به احراز هویت الکترونیکی متقاضیان اشاره و از آماده بودن زیر ساخت سیستم «شاهکار» برای بانک مرکزی خبر داد.
عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: پیام برخی ائمه‌جمعه برای رفع فیلتر تلگرام را دریافت کردیم، اما دستگاه قضا همچنان بر سر نظر خود باقی است و ما تغییری در عقیده‌ی دستگاه قضایی نسبت به این مسئله نمی‌بینیم.
دبیر هیئت دولت، ضمن ارائه گزارشی موجز از جلسه چهارشنبه هیئت وزیران، از پایان یافتن بررسی و تصویب لایحه جامع انتخابات خبر داد.
سرپرست وزارت بهداشت در جمع خبرنگاران حوزه سلامت درباره مالیات پزشکان در بخش دولتی و خصوصی توضیحاتی ارائه داد.