جلسه تخصصی کمیسیون خاص امور کلانشهر ها جهت رسیدگی به پیشنهاد شهرداری تهران با عنوان "لایحه رسیدگی به تخلفات ساختمانی" به ریاست دکتر غفاری دبیر کمیسیون، دوشنبه 28 خرداد به میزبانی دفتر هیئت دولت تشکیل شد.
در جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس­ جمهوری برگزار شد، آیین­ نامه اجرایی مربوط به پرداخت­ های نقدی و غیرنقدی یارانه­ ها در سال 1397 به تصویب رسید.
در جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی تشکیل شد موضوعات؛ اختصاص اعتبار برای تأمین آب نخیلات شادگان در استان خوزستان،تعیین قیمت خوراک واحدهای پتروشیمی در سال 97 مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت
علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشتی با عنوان "عقلانیت صلح جهانی در کنار برجام" به بررسی ابعاد مختلف این موضوع پرداخته است.
معاون اول رییس ­جمهور در جلسه امروز هیئت دولت که ریاست آن را بر عهده داشت، ضمن قدردانی و تشکر از حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس، سنت حسنه امام خمینی (رضوان­ الله تعالی علیه) در بزرگداشت این روز را گامی مهم در زنده نگه داشتن آرمان های فلسطین دانست که مردم شریف و انقلابی ایران طی این چند دهه، هر سال با شکوه هرچه بیشتر آن را برگزار کرده­ اند.
هیئت وزیران، مجوز خروج موقت (196) قلم آثار موزه ملی ایران به کشور هلند برای برگزاری نمایشگاه "ایران؛ مهد تمدن" را صادر نمود.
هیئت وزیران با پرداخت تسهیلات بانکی برای نوسازی و جایگزینی خودروهای تجاری فرسوده موافقت نمود.
نام امام خمینی(ره) نه تنها در ایران و جوامع اسلامی بلکه در تمامی دنیا بلندآوازه است. با گذشت قریب به چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران به رهبری امام خمینی (ره)، هنوز این نام برای جهان اسلام معادل حق طلبی، آزادی خواهی بر پایه مردم سالاری دینی است.
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در صورت برهم خوردن برجام «دست به ماشه آماده شکستن حبس هسته ای» هستیم.
محمدجواد ظریف خطاب به وزرای خارجه جهان درباره برجام: اعضای جامعه بین المللی موظف به ایستادگی در برابر قانون گریزی، قلدرمآبی و بی اعتنایی آمریکا به حکومت قانون می باشند