کد خبر: 8271
تاریخ انتشار: يکشنبه 15 فروردين 1400 - 14:04
کد پیشنهاد: 58683
تاریخ پیشنهاد: 1399/12/28
تاریخ ثبت پیشنهاد: 1400/01/14
استانداری کرمانشاه باتوجه به نیاز این مجموعه به فضای اداری مناسب جهت استقرار فرمانداری شهرستان سنقر و کلیایی، درخواست واگذاری و تغییر بهره بردار آموزشكده فني و حرفه اي دانشكده فني و حرفه اي شهرستان مورد اشاره به استانداری مزبور را به هیئت دولت ارائه نموده است.
درخواست واگذاری آموزشكده دانشكده فنی و حرفه ای شهرستان سنقر به استانداری كرمانشاه

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» عملیات اجرایی احداث آموزشکده فنی و حرفه ای شهرستان سنقر در سال 1387 براساس مصوبات سفر ریاست جمهوری وقت به استان کرمانشاه آغاز شد.

درحال حاضر با گذشت بیش از 12 سال، نه تنها این پروژه کمتر از 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، بلکه در معرض تخریب و فرسودگی قرار دارد.

بنابراین باتوجه به وجود مراکز آموزش عالی متعدد در شهرستان فوق از یک طرف و لذا عدم وجود نیاز به احداث مرکز جدید آموزشی و نیز نظر به اینکه فرمانداری شهرستان سنقر و کلیایی با قدمتی 50 ساله فاقد فضای اداری مناسب و ساختمان ایمن که جوابگوی ماموریت های وزارت کشور باشد، نیست، در نتیجه استانداری کرمانشاه  درخواست نموده تا نسبت به واگذاری و تغییر بهره بردار آموزشكده فني و حرفه اي از دانشكده فني و حرفه اي شهرستان سنقر به استانداري كرمانشاه (فرمانداري شهرستان سنقر و كليايي) اقدام شود.

گفتنی است این درخواست مراحل بررسی خود را در کمیسیون لوایح هیئت دولت طی می کند.