کد خبر: 7580
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 مهر 1399 - 12:19
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری، ادامه روند بررسی لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم را در دستورکار خود قرار دادند.
تصویب موادی از لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم در دولت

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در این جلسه، مواد دیگری از این لایحه مورد بررسی و تصویب اعضای دولت قرار گرفت.

** گزارش سازمان اداری و استخدامی کشور از «جشنواره شهید رجایی و تقدیر از دستگاه های اجرایی منتخب»

هیئت وزیران در ادامه، به بررسی گزارش سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص «جشنواره شهید رجایی و تقدیر از دستگاه های اجرایی منتخب در سال 1399» پرداخت.

گزارش مذکور در سه بخش، به بررسی نحوه ارزیابی عملکرد دستگاه ها و پیشینه جشنواره شهید رجایی، وجوه تمایز فرآیند ارزیابی سال 1398 با سال های گذشته و دستگاه های انتخاب شده به عنوان دستگاه های قابل تقدیر در جشنواره شهید رجایی براساس فرآیند ارزیابی عملکرد سال 1398 می پردازد.

در جشنواره امسال، وزارتخانه های نیرو، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز سازمان های بنادر و دریانوردی، بورس و اوراق بهادار و گمرک جمهوری اسلامی ایران و شرکت های مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و تولید نیروی برق حرارتی به عنوان دستگاه های اجرایی منتخب براساس بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال 1399 برگزیده شدند.

در جشنواره شهيدرجايي که هرساله با هدف تشويق و نهادينه سازي فرهنگ ارتقاي عملکرد و انتقال تجربيات موفق در بين دستگاه‌هاي اجرايي برگزار می گردد، ارزيابي عملکرد دستگاه هاي اجرايي بر اساس مواد 81 و 82 قانون مديريت خدمات کشوري و آيين­نامه­ها و دستورالعمل­هاي مربوط به آن از سوي سازمان اداری و استخدامی کشور انجام گرديده و ضمن اعلام نتايج آن به دستگاه ها، جهت آگاهي از وضعيت نتايج ارزيابي عملکرد و ايجاد زمينه هاي بهبود آن، از دستگاه هاي برگزيده نيز در مراسم جشنواره شهيد رجايي با حضور رييس محترم جمهور تقدير مي گردد.

 

** امضای موافقتنامه حقوق، مزایا و مصونیت های دبیرخانه دایمی مجمع مجالس آسیایی

با تصویب دولت، مجوز امضای موقت موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و مجمع مجالس آسیایی در رابطه با حقوق، مزایا و مصونیت های دبیرخانه دایمی این مجمع صادر شد.