کد خبر: 7333
تاریخ انتشار: سه شنبه 18 شهريور 1399 - 10:16
کد پیشنهاد: 57909
تاریخ پیشنهاد: 1399/05/03
تاریخ ثبت پیشنهاد: 1399/05/07
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست میسر شدن امکان مأموریت کارکنان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به سایر دستگاه های اجرایی و برعکس را به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت ارائه نموده است.
بررسی امکان مأموریت کارکنان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» مطابق اساسنامه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور (فهما) که در تاریخ 18 اردیبهشت 1397 به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده، ستاد مذکور یک موسسه غیرانتفاعی و غیردولتی دارای رسمیت در عرصه فرهنگ دینی به شمار می رود.

یکی از مهمترین مشکلات این ستاد در اجرای مأموریت ها و وظایف محوله به آن موضوع تأمین نیروی انسانی و امکان مأموریت کارکنان از سایر دستگاه های اجرایی به ستاد مزبور و بالعکس است که انجام این امر مستلزم تصویب در هیئت وزیران می باشد.

بنابراین با توجه به موارد فوق، وزارت فرهنگ و ارشاد به استناد آیین ­نامه اجرایی تبصره (2) ماده (21) و ماده (121) قانون مدیریت خدمات کشوری، درخواست عملی شدن امکان مأموریت کارکنان ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به سایر دستگاه های اجرایی و برعکس را برای طرح در هیئت دولت ارسال کرده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: