کد خبر: ۷۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹
صفحه اول >> صفحه نخست >> عمومی
رئیس جمهور با ابراز تاثر عمیق از وقوع حادثه تلخ و دلخراش انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر تهران که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از بیماران و کادر درمانی این مرکز شد، ضمن تسلیت به خانواده های جان باختگان این حادثه، از دستگاه های ذی ربط خواست هر چه سریع تر نسبت به بررسی دقیق و کارشناسانه علت وقوع این حادثه اقدام کرده و اهتمام ویژه برای رسیدگی به مصدومین و خانواده های داغ دیده و تسکین آلام آنان داشته باشند.

تسلیت رئیس جمهور به خانواده های جان باختگان حادثه آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر تهران

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت»، متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

وقوع حادثه تلخ و دلخراش انفجار و آتش سوزی در مرکز درمانی سینا اطهر تهران که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از بیماران و کادر درمانی این مرکز گردید، موجب اندوه و تأثر عمیق شد.

ضروری است دستگاه های ذی ربط هر چه سریع‌تر نسبت به بررسی دقیق و کارشناسانه علت وقوع این حادثه اقدام کرده و اهتمام ویژه برای رسیدگی به مصدومین و خانواده‌های داغ‌دیده و تسکین آلام آنان داشته باشند. امیدواریم با اعمال تدابیر و نظارت های لازم، هرگز شاهد تکرار چنین حوادث غم انگیزی در کشور نباشیم.

اینجانب ضمن ابراز همدردی، مصیبت وارده را به خانواده‌های محترم جان باختگان تسلیت می گویم و از درگاه خداوند متعال برای عزیزان از دست رفته رحمت و مغفرت الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسألت دارم.

حسن روحانی         

رئیس جمهوری اسلامی ایران

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: