کد خبر: ۶۹۰۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
کد پیشنهاد : ۵۷۴۳۱
تاریخ ثبت پیشنهاد : ۱۳۹۸/۱۱/۱۲
وزارت ورزش و جوانان درخواست واگذاری حق استفاده پنج فقره از اماکن ورزشی واقع در استان خوزستان به هیئت‏ های ورزشی مربوط را برای سیر مراحل تصمیم گیری به هیئت دولت ارائه نموده است.

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» بهره‏ برداری و نگهداری شماری از اماکن ورزشی تحت مدیریت وزارت ورزش و جوانان توسط ادارات کل ورزش و جوانان استان‏ ها همواره با دشواری‏ های زیادی همراه است که این موضوع را به عنوان یکی از دغدغه‏ های همیشگی حوزه ورزش تبدیل ساخته است.

برهمین اساس و با توجه به ظرفیت‏ های بالقوه برای نگهداری و بهره ‏برداری اماکن ورزشی توسط خیران، شوراهای اسلامی روستا و دهیاری‏ ها و هیئت‏ های ورزشی، پیش‏ نویس مصوبه "بهره برداری و نگهداری از اماکن ورزشی توسط شوراهای اسلامی روستا و دهیاری ها، خیران و هیئت‏ های ورزشی" به استناد تبصره ۵ ماده ۶۹ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، تدوین و جهت سیر مراحل تصویب ارائه شده که برخی از موارد آن قبلاً مورد رسیدگی و اتخاذ تصمیم قرار گرفته است.

هم اینک به استناد موارد فوق، وزارت ورزش و جوانان درخواست واگذاری حق استفاده پنج فقره از اماکن ورزشی واقع در استان خوزستان به هیئت‏ های ورزشی مربوط را برای سیر مراحل بررسی و تصویب به کمیسیون لوایح هیئت دولت ارائه نموده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون