کد خبر: 6153
تاریخ انتشار: يکشنبه 29 دی 1398 - 17:48
نوع مصوبه: تصویب نامه
تاریخ ابلاغ: 1398/10/29
شماره مصوبه: 57370/138710
با تصویب هیئت دولت، اختلاف‌های ناشی از اجرا یا تفسیر قرارداد‌های مربوط به تعدادی از طرح‌های عمرانی دستگاه‌های اجرایی با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای‌عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور ارجاع شد.

ارجاع اختلاف‌های ۱۴ طرح عمرانی دستگاه‌های اجرایی به شورای‌عالی فنی سازمان برنامه

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۲۵ دی ۱۳۹۸ به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور با ارجاع اختلاف های ناشی از اجرا یا تفسیر قراردادهای مربوط به تعدادی از طرح های عمرانی دستگاه های اجرایی به شرح پیوست با پیمانکاران و مشاوران برای داوری به شورای‌عالی فنی سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به تعیین شورای مذکور به عنوان مرجع داوری در موافقت کرد.

گفتنی است، طرح های مذکور به قرار زیر است: 

۱- شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان و شرکت سایبان گستر قومس در ارتباط با پیمان اجرای تصفیه خانه فاضلاب روستای کلاته رودبار.
۲- شرکت مهندسی شفاب و شرکت آب و فاضلاب استان البرز در ارتباط با پیمان طراحی، تدارک، حمل، نصب، راه اندازی راهبردی در دوره تضمین و آموزش مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر اشتهارد.
۳- شرکت ته تیس با شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران در ارتباط با پیمان احداث مخزن (۱۵۰۰۰) مترمکعبی بین راهی شهر پرند.
۴- شرکت سماسازان تاف و شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان در ارتباط با پیمان طرح (پروژه) خیابان کشی معابر شهرک صنعتی سرنجیانه (سنندج ۴).
۵- اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کردستان و شرکت خانه سازی کاشانه در ارتباط با پیمان احداث مدرسه راهنمایی (۱۲) کلاسه بهاران سنندج.
۶- شرکت رادپالار بتون و دانشگاه پیام نور در ارتباط با پیمان عملیات اجرایی ساختمان جانبی سوله دانشگاه پیام نور مرکز اسلام آباد غرب.
۷- شرکت آبیدر ویلا و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کردستان در ارتباط با پیمان احداث مدرسه راهنمایی (۱۲) کلاسه شکوفه سنندج.
۸- قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خوزستان در ارتباط با پیمان اجرای تثبیت شن و بیابان زدایی استان خوزستان.
۹- شرکت رکیندژ و سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در ارتباط با پیمان تکمیل عملیات ساختمانی و تأسیساتی بیمارستان (۲۹۹) تختخوابی بروجرد.
۱۰- شرکت پترواکسین و مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در ارتباط با پیمان احداث سازه ساختمان فرهنگی و اداری مرکز خدمات حوزه شهرستان بروجرد.
۱۱- شرکت رواق ساز کویر و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان در ارتباط با پیمان تکمیل آموزشگاه (۱۲) کلاسه مطهری شاهرود.
۱۲- شرکت بهسازان بتن و فولاد و سازمان قطار شهری تبریز و حومه در ارتباط با پیمان تأمین مواد و مصالح و اجرای عایق بندی کامل ایستگاه‌های (۱)، (۲)، (۳) و (۴) خط یک قطار شهری تبریز.
۱۳- شرکت سازه گر و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان در ارتباط با پیمان تکمیل مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور.
۱۴- شرکت بهیارسازه و اداره کل فنی و حرفه‌ای استان خراسان شمالی در ارتباط با پیمان احداث مرکز هتلداری و گردشگری بجنورد.
downlod

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف
آخرین مصوبات