کد خبر: ۶۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸
صفحه اول >> صفحه نخست >> جلسه
جلسه هیئت دولت - چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد، رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی درخصوص تنظیم بازار و همکاری تولیدکنندگان و عرضه کنندگان به هیئت وزیران ارائه کرد.

تأکید بر تعهد دولت در اجرای طرح کمک معیشتی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در این جلسه، عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور ضمن ارائه گزارشی از آشوب‌های اخیر که به بهانه افزایش نرخ بنزین صورت گرفته است،‌ تأکید کرد: علی رغم خواست و اراده دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی، آرامش و امنیت به کشور بازگشته است.

در ادامه نیز محمد شریعتمداری،‌ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شناسایی مشمولان طرح کمک معیشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور، کمک های دولت بطور منظم به حساب های مشمولان واریز می شود.

در پایان جلسه دولت، رئیس جمهور ضمن تأکید دوباره بر تعهد دولت به واریز درآمد ناشی از افزایش نرخ قیمت بنزین به حساب مشمولان و طرح کمک معیشتی، از هدایت ها و حمایت های حکیمانه رهبر معظم انقلاب تشکر کرد.

دکتر روحانی هم‌چنین، از وزیر کشور و سایر وزرای ذی‌ربط، سازمان صدا و سیما، نیروهای نظامی و انتظامی، استانداران، بخشداران و فرمانداران تقدیر و تشکر کرد.

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: