کد خبر: 6049
تاریخ انتشار: شنبه 14 دی 1398 - 16:42
نوع مصوبه: تصویب نامه
تاریخ ابلاغ: 1398/10/14
شماره مصوبه: 57093/131651
هیئت دولت ضمن تصویب اصلاحات تقسیمات کشوری در شهرستان بوشهر استان بوشهر، با ایجاد دهستان‌های چاه کوتاه و دویره و بخش چغادک در این شهرستان موافقت کرد.

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» هیئت وزیران در جلسه ۸ دی ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری، با اصلاح تقسیماتی کشوری در شهرستان بوشهر استان بوشهر موافقت کرد.

بر اساس این تصمیم، در بخش مرکزی این شهرستان، روستاها، مزرعه‏ ها و مکان‌های جزیره شیف و جزیره عباسک، از دهستان حومه، منتزع و به دهستان انگالی ملحق می‌شوند.

هم‌چنین، در بخش مرکزی شهرستان بوشهر، دهستان چاه‌کوتاه از ترکیب روستاها، مزرعه‏ ها و مکان‌های کنارآبادی، چاه‌ کوتاه، قلعه چاه ‏کوتاه، تل ‏اشکی، آبطویل، حسینکی، سرمل، حسن نظام، نوکار گزی، نوکار مخی، تل بهی، سهیلی، هپولو، احشام حسن، زندان، حیدری، محمد شاهی و زردکی علیا ایجاد و روستای چاه کوتاه به عنوان مرکز این دهستان تعیین می شود.

افزون بر این، در بخش مرکزی شهرستان بوشهر، دهستان دویره از ترکیب روستاها، مزرعه‏ ها و مکان‌های دویره، احمدی و تل سیاه، ایجاد و روستای دویره به عنوان مرکز این دهستان تعیین می شود.

هم‌چنین، در شهرستان بوشهر، بخش چغادک از ترکیب دهستان‌های چاه کوتاه و دویره و شهر چغادک، ایجاد و شهر چغادک به عنوان مرکز این بخش تعیین می‌شود.

downlod
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: