کد خبر: ۶۰۰۹
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۶۰۲۷
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از سالن تختی به هیئت‌ کشتی استان البرز را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.

واگذاری سالن تختی کرج به هیئت کشتی استان البرز

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان حق استفاده سالن ورزشی با پلاک ثبتی (۸۳۶) فرعی از (۱۶۲) اصلی واقع در بخش ثبتی کرج به مساحت (۱۴۴۷۸) مترمربع، جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏‌ ورزشی کشتی استان واگذار می‏ شود. 

واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‏‌های یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره ‏های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت‌‏های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می ‏شود و همچنین هزینه‏ های جاری نگهداری و بهره ‏برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت‏ های یادشده می ‏باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب‏ نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون