کد خبر: ۶۰۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۶۰۱۹
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از پنج سالن ورزشی به هیئت‌های کشتی، بوکس، شنا، بسکتبال و وزنه‌برداری استان کردستان را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.

تصویب واگذاری حق استفاده از پنج سالن ورزشی در استان کردستان

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در استان کردستان را با حفظ مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت ورزش و جوانان و با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت ‏های ورزشی مورد نظر واگذار نمودند.

واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‌‏های یادشده ایجاد نمی‌‏نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره‏‌های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت ‏های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏ های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می‏ شود.

هم‌چنین، هزینه ‏های جاری نگهداری و بهره ‏برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت‌‏های یادشده می ‏باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب‏ نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون