کد خبر: ۶۰۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۶۰۳۲
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
با تصمیم وزیران عضو کمیسیون لوایح، حق استفاده از سالن هندبال مجموعه ورزشی الشتر استان لرستان جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏ هندبال آن استان واگذار می‌شود.

تصویب واگذاری حق استفاده از سالن هندبال استان لرستان به هیئت این رشته ورزشی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان و به استناد قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، با واگذاری حق استفاده از سالن هندبال مجموعه ورزشی الشتر استان لرستان واقع در بخش ۱۱ کرمانشاه جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏ هندبال آن استان موافقت کردند.

بر این اساس، واگذاری یادشده، صرفاً راجع به حق استفاده از ملک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‏ یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

هم‌چنین، تمدید حق استفاده یادشده برای دوره ‏های بعد، منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین‌شده، ملک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ یادشده هیچ حقی نسبت به آن‏ نداشته و نخواهد داشت.

افزون بر این، نظارت بر تداوم فعالیت هیئت‏ مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏ مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می شود.

ضمن اینکه هزینه‏ های جاری نگهداری و بهره‏‌برداری از ملک مذکور بر عهده هیئت‏ یادشده است.

گفتنی است، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب‌‏نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون