کد خبر: ۶۰۰۲
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۶۰۰۲
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
تصویب نامه واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی استان آذربایجان شرقی به هیئت‌های ورزشی شنا، دوچرخه سواری و تیراندازی ابلاغ شد.

حق استفاده از اماکن ورزشی استان آذربایجان شرقی واگذار شد

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در استان آذربایجان شرقی را با حفظ مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت ورزش و جوانان و با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت ‏های ورزشی مورد نظر واگذار نمودند.

واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت ‏های یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره ‏های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت‏ های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏ های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می‏ شود.

هم‌چنین، هزینه ‏های جاری نگهداری و بهره ‏برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت ‏های یادشده می‌باشد.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون