کد خبر: ۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۶۰۱۴
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
تصویب نامه واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی استان چهارمحال و بختیاری به نمایندگی وزارت ورزش و جوانان برای استفاده همگانی به هیئت‌های ورزشی جودو و کشتی ابلاغ شد.

واگذاری حق استفاده از ز اماکن ورزشی استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در استان چهارمحال و بختیاری را با حفظ مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت ورزش و جوانان و با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت ‏های ورزشی مورد نظر واگذار نمودند.

 واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‏های یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره‏های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت‏های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏ های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می‏ شود.

هم‌چنین، هزینه ‏های جاری نگهداری و بهره‏برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت ‏های یادشده می ‏باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب‏نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون