کد خبر: ۵۹۹۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۵۷۸۸
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از پنج سالن ورزشی به هیئت‌های دوومیدانی، شنا، ووشو، کوهنوردی و بدمینتون زنجان را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.

پنج هیئت ورزشی استان زنجان صاحب سالن شدند

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان حق استفاده از سه سالن ورزشی واقع در استان زنجان مطابق جدول و محدوده و مختصات جغرافیایی مشخص شده بر روی نقشه های پیوست که تأییدشده به مهر دفتر هیئت دولت است، جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏‌های ورزشی دوومیدانی، شنا، ووشو، کوهنوردی و بدمینتون واگذار می‏ شود. 

واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‏ های یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره ‏های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت‌‏های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می ‏شود و همچنین هزینه‏ های جاری نگهداری و بهره ‏برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت‏ های یادشده می ‏باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب‏ نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون