کد خبر: ۵۹۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۵۷۸۵
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
معاون اول رئیس جمهور مصوبه واگذاری حق استفاده از سه سالن ورزشی به هیئت‌های شنا، تکواندو و کاراته قزوین را جهت اجرا به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرد.

واگذاری حق استفاده از ۳ سالن ورزشی به هیات‌های ورزشی قزوین

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» با تصویب وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان حق استفاده ازسه سالن ورزشی واقع در استان قزوین مطابق جدول و محدوده و مختصات جغرافیایی مشخص شده بر روی نقشه های پیوست که تأییدشده به مهر دفتر هیئت دولت است، جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏‌های ورزشی شنا، تکواندو و کاراته واگذار می‏ شود. 

واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‏‌های یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

تمدید حق استفاده یادشده برای دوره‏‌های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت‌‏های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت‏های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط می ‏شود و همچنین هزینه‏ های جاری نگهداری و بهره‌برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت‏ های یادشده می ‌باشد.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب‏نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون