کد خبر: ۵۹۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸
نوع مصوبه : تصویب نامه کمیسیونی (اصل 138)
شماره مصوبه : ۵۶۵۴۸/۹۵۹۹۵
تاریخ ابلاغ : ۱۳۹۸/۰۷/۳۰
حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در استان اصفهان برای استفاده همگانی به هیئت های ورزشی مورد نظر واگذار شد.

واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی استان اصفهان به هیات‌های ورزشی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» وزیران عضو کمیسیون لوایح در جلسه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان، با واگذاری حق استفاده از اماکن ورزشی واقع در استان اصفهان با حفظ مالکیت دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت ورزش و جوانان و با رعایت قوانین و مقررات مربوط جهت استفاده همگانی به مدت سه سال به هیئت‏ های ورزشی موردنظر موافقت نمودند. 

واگذاری یادشده صرفاً راجع به حق استفاده از املاک مذکور است و نوسازی و ایجاد تأسیسات و ساخت بنا مجوزی برای مالکیت هیئت‏ های یادشده ایجاد نمی ‏نماید.

هم‌چنین، تمدید حق استفاده یادشده برای دوره‏های بعد منوط به تصویب هیئت وزیران خواهد بود و پس از پایان دوره تعیین شده املاک مذکور به وزارت ورزش و جوانان تحویل خواهد شد و هیئت‏ های یادشده هیچ حقی نسبت به آنها نداشته و نخواهند داشت.

نظارت بر تداوم فعالیت هیئت ‏های مذکور طبق اهداف و وظایف مقرر بر عهده وزارت ورزش و جوانان است. در صورت تغییر اهداف و موضوع فعالیت یا توقف عملکرد هیئت ‏های مذکور، حق استفاده مزبور ساقط شده و هزینه‏ های جاری نگهداری و بهره ‏برداری از املاک مذکور بر عهده هیئت‏‌های یادشده می ‏باشد.

گتنی است، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حق استفاده موضوع این تصویب ‏نامه را با درج شرایط فوق، در پرونده ثبتی مربوط منعکس و مراتب را برای تسجیل به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام نماید.

خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون