کد خبر: ۵۹۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸
صفحه اول >> صفحه نخست >> جلسه
جلسه هیئت دولت - چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
دکتر جهانگیری به وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت دستور داد تا مساعدت لازم را برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی به خارج از کشور انجام دهند.

دستور معاون اول رئیس جمهور برای تسهیل صادرات محصولات کشاورزی

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» جلسه امروز هیئت وزیران که به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، وزارت جهاد کشاورزی گزارشی درخصوص رشد تولید محصولات کشاورزی در کشور و اقدامات صورت گرفته، به هیئت وزیران ارائه داد.

** لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی به تصویب دولت رسید

دولت به منظور الحاق نقاط دارای توجیه از شهرستان های همجوار بندرانزلی به منطقه آزاد تجاری – صنعتی بندرانزلی، ضمن موافقت با پیشنهاد اصلاح قانون ایجاد مناطق آزاد تجاری – صنعتی آبادان، و خرمشهر، جلفا و بندرانزلی، مصوب کرد این پیشنهاد در قالب لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی جهت سیر مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

** تصویب پیش نویس لایحه «حمایت از سهامداران خرد»

دولت با هدف جلوگیری از نادیده گرفته شدن حقوق سهامداران خرد و با توجه به اینکه تصمیم گیری های اساسی شرکت ها توسط سهامداران عمده صورت می گیرد و نیز به منظور بهبود رتبه ایران در شاخص «حمایت از سهامداران خرد»، پیش نویس لایحه «حمایت از سهامداران خرد» مبتنی بر اصلاح لایحه قانونی اصلاح قسمتی از مواد قانون تجارت را تصویب نمود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: