کد خبر: ۵۸۵۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸
نظام رتبه بندی معلمان پس از طرح و بررسی در کارگروهی متشکل نمایندگان وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی کشور، معاون حقوقی رئیس جمهور و نماینده کمیسیون امور اجتماعی دولت و اعمال اصلاحات لازم، مجددا در کمیسیون اجتماعی دولت مطرح شد.

آغاز بررسی مجدد لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون امور اجتماعی دولت

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» پیرو تصمیمات جلسه ۳۰ تیر کمیسیون امور اجتماعی مبنی بر بررسی نظام رتبه بندی معلمان در کارگروهی با محوریت آموزش و پرورش و با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی کشور، معاون حقوقی رئیس جمهور و نماینده دبیر کمیسیون امور اجتماعی، این  لایحه با مشارکت کلیه نمایندگان و در چند جلسه جداگانه با سازمانهای ذی ربط بررسی و اصلاحات مورد نظر در متن پیش نویس اعمال شد.

بر اساس تصمیم کمیسیون مقرر شد، اصلاحات لازم در متن پیش نویس متناسب با میزان اعتبار قابل تخصیص از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور برای اجرای نظام رتبه بندی در طی دو سال اعمال شود و هم‌چنین، پیش نویس در قالب پیش بینی سازوکارهای لازم در زمینه سنجش صلاحیت های تخصصی و حرفه ای، شیستگی ها و عملکرد رقابتی و مهندسی نیروی انسانی براساس سند تحول و نقشه جامع علمی کشور تنظیم گردد.

اینک متن اصلاح شده، مجددا در جلسه روز یکشنبه کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت مطرح و تا ماده چهار آن مورد بررسی قرار گرفت و ادامه بررسی به جلسه بعد موکول شد.

هم‌چنین، اساسنامه سازمان نظام مشاوره مدیریت موضوع ماده  ۱۷ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار در سومین جلسه بررسی در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت تا ماده ۱۷ طرح و تصویب شد.

گفتنی است، جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ به ریاست جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش، دکتر فلاح زاده، سرپرست کمیسیون و با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون به میزبانی دفتر هیئت دولت برگزار شد.
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: