کد خبر: ۵۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
کد پیشنهاد : ۵۶۸۷۰
تاریخ ثبت پیشنهاد : ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تأمین منابع مالی لازم جهت احداث و راه‌اندازی مرکز بهداشتی درمانی جامع در روستای بام و بهبود استاندارد خانه بهداشت روستای نوده بام شهرستان اسفراین خراسان شمالی، درخواست صدور مجوز فروش چند پلاک ثبتی واقع در این شهرستان را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.

بررسی ایجاد مرکز بهداشتی درمانی و بهبود استاندارد مرکز بهداشت اسفراین در دولت

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت» در راستای اهداف مندرج در سیاست های کلی سلامت و قانون تشکیلات و وظایف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ویژه بند (۷) ماده (۱)، مسئولیت ایجاد و گسترش مراکز درمانی دولتی و بهبود استاندارد آن ها به عهده این وزارت قرار دارد.

با توجه به گستردگی حوزه ارائه خدمات تخصصی در نظام سلامت، تبدیل به احسن نمودن امکانات مازاد دانشگاه های علوم پزشکی، از جمله منابع تأمین اعتبارات موردنیاز جهت تحقق اهداف یادشده هستند.

بر این اساس، وزارت بهداشت برای تأمین منابع مالی لازم جهت احداث و راه اندازی مرکز بهداشتی درمانی جامع در روستای بام و بهبود استاندارد خانه بهداشت روستای نوده بام شهرستان اسفراین استان خراسان شمالی، درخواست صدور مجوز فروش چند پلاک ثبتی واقع در این شهرستان را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب هیئت وزیران ارائه نموده است.

گفتنی است،‌ این پیشنهاد در کمیسیون لوایح هیئت دولت،‌ مراحل بررسی خود را طی می کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
جلسات کمیسیون